اسپین آف جدید سریع و خشمگین (Fast and Furious) با بازیگر اصلی زن در دست ساخت

اسپین آف جدید سریع و خشمگین (Fast and Furious) با بازیگر اصلی زن در دست ساخت نویسنده: Hamed HTA جمعه, ۵ بهمن ۱۳۹۷

وین دیزل (Vin Diesel) همیشه پر از ایده های جدید برای سری فیلمهای سریع و خشمگین (Fast and Furious) بوده ، فیلمهایی که برای کمپانی Universal Pictures پول خوبی رو بدست آورده و در گیشه جهانی به شدت موفق بوده…

اسپین آف جدید سریع و خشمگین (Fast and Furious) با بازیگر اصلی زن در دست ساخت

ساخت قسمت فرعی و اسپین آف دیگری از مجموعه فیلم Fast and Furious (سریع و خشمگین) تایید و اعلام شده است. تاکنون هشت فیلم از مجموعه سریع و خشمگین تولید و منتشر شده و فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو) قرار است اولین فیلم فرعی این مجموعه باشد که دواین جانسون در نقش لوک هابز و جیسون استاتهام در نقش دکارد شاو، ستارگان اصلی این فیلم هستند. حال وین دیزل، بازیگر نقش دومنیک تورتو، با انتشار پیامی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام ساخت قسمت فرعی جدیدی از فیلم Fast and Furious را تایید و اعلام کرده است؛ شخصیت اصلی این قسمت، قرار است یک زن باشد که اطلاعاتی از این شخصیت در حال حاضر منتشر نشده است. همچنین دیزل نویسندگان فیلمنامه این فیلم را نیز منتشر کرده که این نویسندگان سابقه همکاری با مارول استودیو را در کارنامه داشته‌اند.

فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw (سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو) به کارگردانی دیوید لیچ، فیلم بعدی مجموعه سریع و خشمگین است که این فیلم قرار است در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (۱۱ مرداد ۱۳۹۸) اکران شود. دواین جانسون، جیسون استاتهام، ونسا کربی، ادریس البا، ایزا گونزالس، استفانی فوگت و ادی مارسن، از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


دیدگاه شما