بازگشت «کیت وینسلت» به HBO با یک مینی‌سریال جنایی

بازگشت «کیت وینسلت» به HBO با یک مینی‌سریال جنایی نویسنده: admin جمعه, ۵ بهمن ۱۳۹۷

«کیت وینسلت» در مینی‌سریال (Mare of Easttown) برای شبکه‌ی HBO بازی و در تهیه‌ی آن نیز مشارکت می‌کند. وینسلت در این سریال نقش کارآگاهی در شهر کوچکی در پنسیلوانیا را ایفا می‌کند که باید اسرار یک قتل را کشف کند.

بازگشت «کیت وینسلت» به HBO با یک مینی‌سریال جنایی

«برد اینگلزبی» خالق سریال است و علاوه بر نویسندگی تمامی اپیزودها به عنوان تهیه‌کننده و شورانر فعالیت می‌کند. «گیوین اوکانر» نیز کارگردانی تمام قسمت‌های سریال را برعهده دارد.

این سریال پس از مینی‌سریال «میلدرد پیرس» (Mildred Pierce) همین شبکه در سال ۲۰۱۱، اولین نقش تلویزیونی وینسلت خواهد بود. او که بیشتر با آثار سینمایی‌اش شناخته می‌شود، تاکنون هفت بار نامزد دریافت اسکار شده و در سال ۲۰۰۸ برای بازی در فیلم «کتاب‌خوان» (The Reader) این جایزه را به خانه برده است. او همچنین به خاطر بازی در «تایتانیک»، «درخشش ابدی یک ذهن پاک» و اخیراً «استیو جابز» نامزد اسکار شده است.

اوکانر یک فیلمساز، نویسنده و تهیه‌کننده‌ی شناخته شده است و آثار سینمایی قابل توجه او شامل «جنگجو» (The Accountant)، «حسابدار» (Warrior) و «جین اسلحه دارد» (Jane Got a Gun) می‌شود. در تلویزیون نیز او سابقه‌ی کارگردانی سریال «آمریکایی‌ها» (The Americans) را دارد. اینگلزبی نیز برای نویسندگی فیلم‌های «خارج از کوره»‌ (Out of the Furnace)، «فرار در سراسر شب» (Run All Night) و «زن آمریکایی» (American Woman) شناخته می‌شود.

منبع: سی نما


دیدگاه شما