تیلور سوئیفت (Taylor Swift) از تأثیر Game of Thrones بر آلبومش می‌گوید!

تیلور سوئیفت (Taylor Swift) از تأثیر Game of Thrones بر آلبومش می‌گوید! نویسنده: admin دوشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

اگر آلبوم Wonderland تیلور سوئیفت (Taylor Swift) الهامی از Alice in Wonderland (آلیس در سرزمین عجایب) لوئیس کارول باشد، چیز دیگری هم هست که روی این ستاره تاثیرگذار بوده. سه سال قبل و در سال ۲۰۱۶، سوئیفت تماشا کردن سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) را شروع کرد. و مانند خیلی از ما، سریال او را با خود همراه کرد. و داستان‌های تیره و تاریک و راز و رمزهای سریال روی او تأثیر گذاشت.

تیلور سوئیفت (Taylor Swift) از تأثیر Game of Thrones بر آلبومش می‌گوید!

در آلبوم Reputation می‌شود تأثیرات Game of Thrones را دید. آهنگ Look What You Made Me Do کاملاً به لیست مرگ آریا استارک اشاره دارد. و برای آهنگ King of My Heart از رابطه‌ی دنریس و کال دروگو الهام گرفته است. آیا تیلور به کسی راجع به این تأثیرات چیزی گفته؟ او در مصاحبه‌ای گفته که در یک مهمانی بوده که بنیوف و وایس (سازندگان سریال) هم حضور داشتند. و تیلور این موضوع را با آن‌ها در میان گذاشته و سازندگان سریال هم به او گفته‌اند که دخترانشان عاشق آهنگ‌های تیلور هستند.

تیلور سوئیفت (Taylor Swift) از تأثیر Game of Thrones بر آلبومش می‌گوید!

او همچین از علاقه‌اش به داستان‌گویی سریال گفته و شخصیت پردازی‌های سریال را ستایش کرده است. او می‌گوید وقتی شما تغییرات شخصیت‌ها را می‌بینید، وقایعی که آن‌ها تجربه کرده‌اند و سرگذشتی که داشته‌اند و رنج‌هایی که کشیده‌اند، باعث می‌شود تا سریال بیشتر به شما نزدیک شود. در آخر تیلور از این گفته که دوست دارد در آخر یکی از زنان داستان روی تخت آهنین بنشیند (سانسا، آریا، دنریس). همچنین از این گفته است که سانسا بیشتر به درد این بازی می‌خورد زیرا در مسیری که طی کرده خودساختگی او شخصیت جالبی از او ساخته. نظر شما چیست؟


دیدگاه شما