جدیدترین تصویر منتشر شده از سریال‌های GOT، Veep، Big Little Lies، Barry و غیره

جدیدترین تصویر منتشر شده از سریال‌های GOT، Veep، Big Little Lies، Barry و غیره نویسنده: Hamed HTA دوشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۷

اولین تصاویر رسمی از فصل آخر سریال «G.O.T» دیشب منتشر شد. در مراسم گلدن گلوب، شبکه HBO ویدیویی را پخش کرد که شامل صحنه‌های جدیدی از سریال‌هایی از جمله «Succession»، «Veep»، «True Detective»، «GOT»، «Barry»، «Watchmen»، «Chernobyl»، «Catherine the Great»، «Divorce» و «Big Little Lies» است که قرار است بزودی از این شبکه پخش شوند.

جدیدترین تصویر منتشر شده از سریال‌های GOT، Veep، Big Little Lies، Barry و غیره

در تصویر مربوط به سریال «GOT» شاهد ورود «دنریس تارگرین» با بازی «امیلیا کلارک» به همراه «سر جوراه مورمونت» با بازی «ایان گلن» و «جان اسنو» با بازی «کیت هرینگتون» به وینترفل هستیم. این در حالی است که «سانسا استارک» با بازی «صوفی ترنر» با خشکی به او خوش آمد می‌گوید: «وینترفل در اختیار شماست، علیاحضرت»، و «برین» این ملاقات را نگرانی نگاه می‌کند.

این اولین باری است که این دو شخصیت اصلی همدیگر را ملاقات کرده‌اند. آیا «سانسا» از اینکه بار دیگر یک غریبه برای تصرف خانه‌اش آمده عصبانی است یا به خاطر ملاقات ملکه اژدهاها استرس دارد؟ این دو باید برای مبارزه علیه «نایت کینگ» متحد شوند که برای تسخیر همه چیز از آن‌سوی دیوار می‌آید. با این حال آینده همچنان نامعلوم است. فصل هشتم و آخر سریال «بازی تاج و تخت» در ماه آوریل سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

منبع : سی نما


دیدگاه شما