زمستان جدید در قسمت پایانی از فصل هشتم سریال Game of Thrones

زمستان جدید در قسمت پایانی از فصل هشتم سریال Game of Thrones نویسنده: admin سه شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده، شبکه HBO پس از پایان قسمت پنجم از فصل هشتم و پایانی سریال سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) تیزری از قسمت ششم و پایانی را منتشر کرد که یک جنگ حماسی دیگر را نشان می دهد و ما اون رو براتون آماده کردیم و در زیر می توانید آن را تماشا کنید…

خب، بالاخره زمان موعود فرا رسید و فقط یک قسمت به پایان سریال Game of Thrones باقی مانده و این سریال برای همیشه به پایان خواهد رسید. در قسمت پنجم از فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thromes تحت عنوان The Bells (ناقوس ها) دیدیم که دنریس تارگرین (با بازی امیلیا کلارک (Emilia Clarke)) کاملا تبدیل به ملکه دیوانه یا همون Mad Queen (مد کویین) شد و بعد از این که همه در مقر پادشاهی تسلیم شده بودند، همه شهر را نابود کرد. دنریس و ارتش دوتراکی و سربازان آنسالیدش تمامی مرد، زن و بچه ها را کشتند و به آتش کشیدند.

زمستان جدید در قسمت پایانی از فصل هشتم سریال Game of Thrones

حالا در تیزر قسمت پایانی از فصل هشتم ما می بینیم که دنریس بالاخره به تخت پادشاهی اش رسید اما او قرار است پادشاه خاکستر ها باشد. نمیدونم شاید این اتفاق به عمد از سوی سازندگان اتفاق افتاده باشد ولی اگر در تریلر قسمت ششم نگاه کنید، با صحنه ای مواجه می شوید که مثل اینکه مقر پادشاهی پوشیده از برف است. شاید شاه شب از بین رفته باشد اما به نظر می رسد که یک تهدید دیگر باقی مانده است و جان اسنو (با بازی کیت هرینگتون (Kit Harington)) باید این تهدید را از بین ببرد.

زمستان جدید در قسمت پایانی از فصل هشتم سریال Game of Thrones

پس آیا جان تمام قوایش را جمع می کند و دنریس را می کشد و بر تخت پادشاهی ای که وارث حقیقی آن است می نشیند؟ یا دنریس تمامی استارک هارا به منظور خیانت و از بین بردن تهدیدات نابود می کند؟ یا جان با صلح به شمال بر میگردد و کاری هم به دنریس ندارد؟ به شخصه دوست دارم ببینم که سانسا (با بازی سوفی ترنر (Sophie Turner)) در قسمت پایانی دست به چه کاری می زند؟ سانسا در قسمت پنجم حضور نداشت اما به احتمال قریب به یقین در قسمت پایانی حضور خواهد داشت.


دیدگاه شما