پوستر و ویدیو جدید فیلم Avengers: Endgame منتشر شد

پوستر و ویدیو جدید فیلم Avengers: Endgame منتشر شد نویسنده: Hamed HTA دوشنبه, ۱۲ فروردین ۱۳۹۸

پوستر و ویدیو جدید فیلم Avengers: Endgame منتشر شده است که در ویدیو مربوطه تعدادی از بازیگران اصلی فیلم انتقام جویان در آن صحبت هایی میکنند و درباره نقش ها و شخصیت ها حرف میزنند. همچنین در اخبار قبلی نیز اعلام کردیم که این فیلم برای اولین بار در چین اکران خواهد شد و چین اولین کشوری خواهد بود که این فیلم را خواهد دید.

پوستر و ویدیو جدید فیلم Avengers: Endgame منتشر شد

پوستر فیلم Avengers: Endgame

هر روز که میگزرد به زمان اکران این فیلم در چین که در تاریخ ۲۴ آوریل ۲۰۱۹ (۴ اردیبهشت ۱۳۹۸) است و سپس در سایر نقاط جهان نزدیک میشویم و طبق روام قبلی درباره فیلم ها و همانگونه که میدانید با نیزدیک شدن به زمان اکران اخبار داغی درباره آن فیلم منتشر میشود و امروز هم پوستر و ویدیو جدید فیلم Avengers: Endgame منتشر شده است. در این پوستر شاهد حضور شخصیت‌ های اصلی فیلم به همراه شخصیت‌ های دیگری مثل وانگ و والکری هستیم که از حوادث قسمت قبلی جان سالم به در برده‌ اند و در پایین پوستر شاهد قربانیان تانوس هستیم که نمای جالب و جذابی را ارائه داده است. همچنین در این پوستر شاهد یک نمای جدید از تانوس نیز هستیم. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

پوستر و ویدیو جدید فیلم Avengers: Endgame منتشر شد

ویدیو فیلم اونجرز: پایان بازی

همچنین به علاوه این پوستر، مارول اخیرا یک ویدیو از فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) منتشر کرده که در این ویدیو برخی از بازیگران فیلم در مورد فیلم Avengers: Endgame و همچنین عوامل فیلم مثل برادران روسو، کارگردان‌ های این فیلم و کوین فایگی، رئیس مارول استودیو صحبت می‌کنند، ولی هیچ تصویر جدیدی در این ویدیو نیست و تصاویر این ویدیو ترکیبی از تصاویر تریلرهای منتشر شده قسمت چهارم فیلم Avengers (اونجرز) و تصاویر فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت) است. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

 

خلاصه داستان رسمی اونجرز: پایان بازی

خلاصه داستان رسمی این فیلم نیز از این قرار است:

پس از حوادث مرگبار و بزرگی که در طی آن اونجرز شکست خورد و تانوس توانست در این راه به هدفش برسد و در پایان نیمی از دنیا از بین رفت، حال اعضای باقیمانده انتقام جویان باید برای آخرین بار در فیلم Avengers: Endgame بایستند تا در این فیلم شاهد یک نتیجه گیری برای ۲۲ فیلم اول مارول استودیو باشیم.

فیلم Avengers: Endgame به کارگردانی جو و آنتونی روسو، در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران خواهد شد و مدت زمان پخش آن به احتمال قوی ۳ ساعت و ۲ دقیقه یا به عبارتی ۱۸۲ دقیقه باشد.

با ما همراه باشید تا از آخرین اخبار این فیلم اطلاع پیدا کنید و زیرنویس فارسی فیلم Avengers: Endgame را اول از همه دریافت کنید و از این فیلم تماشایی لذت ببرید. بعد از اکران این فیلم سعی خواهیم کرد سریعا زیرنویس فارسی فیلم اونجرز: پایان بازی را قرار دهیم.


دیدگاه شما