دانلود زیرنویس فارسی سریال Blindspot
2616
3+
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Blindspot

پنج شنبه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ امتیاز IMDB : 7.5 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Blindspot ، دانلود زیرنویس سریال نقطه کور Blindspot، این مجموعه محصول سال ۲۰۱۵ آمریکاست که سازنده آن مارتین گرو است. این سریال دو نقش اصلی دارد که داستان حول محور آنها در جریان است که ایفای نقش آنها بر عهده جایمی الکساندر و سالیوان استیپلتون است. در ۱۰ می سال ۲۰۱۸ سریال نقطه کور برای فصل ۴ نیز تایید شد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Blindspot

داستان سریال نقطه کور در مورد زن زیبایی ـست (به نام جینی ریمی دوی) که در حالی که حافظه اش رو از دست داده که بصورت اسرارآمیز در میدان تایمز با تتوهای زیادی روی بدنش توسط پلیس پیدا می‌شود. همچنین بدن این زن پر از خالکوبی هایی ـست که میتواند سرنخی برای پیدا کردن جواب این سوال که “این زن از کجا آمده است؟” باشد.اف‌بی‌آی وی را بدلیل اینکه تتوی های عجیبی دارد بر روی بدنش تحت مراقبت امنیتی قرار می دهد.

بدلیل اینکه وی (یادزدودگی پس گستر دارد) در کل نمی‌داند که چه کسی است.اف بی وی را به دلیل اینکه وی مهارت های زیادی در زبان و مبارزه تن به تن دارد متهم به خدمت در نیروی ویژه دریایی میکند. اف بی ای به دنبال هویت واقعی او می باشد اما نمی‌تواند هیچ اطلاعاتی پیدا کند.ازمایش های (دی ان ای)نشان می دهد که وی هیچ گونه سابقه یی در دیتابیس اطلاعات اماری ایالات متحده ندارد. در ادامه مامور FBI به نام کرت ولر برای انجام تحقیقات روی این پرونده انتخاب میشود، چرا که نام این مامور نیز در میان خالکوبی های روی بدن این زن مرموز پیدا شده است…

دانلود زیرنویس فارسی سریال نقطه کور

سریال Blindspot یک مجموعه اکشن، جنایی و درام است که شامل قسمت هایی ۴۲ دقیقه ای است. در صورتی که طرفدار فیلم های جنایی با مخلوط سکانس های اکشن و درام هستید تماشای این سریال را به شما پیشنهاد میدهیم.

برای دانلود زیرنویس فارسی سریال Blindspot بر روی گزینه های زیر کلیک کنید تا زیرنویس فارسی فصل مورد نظر خود را دانلود کنید. اگر از زیرنویس ها خوشتون اومد لطفا لایک کنین و انتقاد یا پیشنهاد یا سوالی هم داشتین در بخش کامنت مطرح کنید.

3+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDTV - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : SerialBaran ، iMovie-DL ، 9MOViE ، IMDB-DL ، NightMovie ، DibaMoviez ، مرتضی ، راهی و نگین
دانلود فصل 1 دانلود فصل 2 دانلود فصل 3 دانلود فصل 4

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها