دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellboy 2019
1013
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellboy 2019

جمعه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ امتیاز IMDB : 5.4 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellboy 2019 ، فیلم سینمایی پسر جهنمی Hellboy محصول سال ۲۰۱۹، فیلمی ابرقهرمانی فانتزی به کارگردانی نیل مارشال Neil Marshall است که بر اساس کارکتر “اسب سیاه” داستان کامیک ساخته شده است.  برای ساخت فیلم هل بوی از کتاب های کامیک ” تماس های تاریک، شکار وحشی، طوفان و فیوری ” الهام گرفته شده است. از بازیگران فیلم پسر جهنمی می توان به دیوید هاربر David Harbour ، میلا یوویچ Milla Jovovich و ایان مک شین Ian McShane اشاره کرد. (Hellboy: Rise of the Blood Queen)

فیلم Hellboy 2019 بر اساس رمان های گرافیکی مایک میگنولا ساخته شده و نسخه ریبوت فیلم های قبلی محسوب می شود. در واقع این فیلم سومین نسخه از سری فیلم های هل بوی محصوب می شود و ادامه فیلم های ۲۰۰۴ Hellboy و ۲۰۰۸ Hellboy II: The Golden Army می باشد. (Hellboy 3)

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellboy 2019

داستان فیلم پسر جهنمی ۳ بر روی یک موجود فرازمینی قرمز رنگ به نام هل بوی (اننگ آن راما) تمرکز دارد که یک دیو قدرتمند است و برای اداره دفاع و تحقیقات ماوراءالطبیعه کار می کند. او دارای یک دست سنگی بزرگ و همچنین شاخ و دم است. با اینکه او یک شیطان محسوب می شود، اما دارای مقاصد شیطانی نیست و قصد کمک به انسان ها را دارد.

هل بوی به انگلستان می رود، جایی که او با یک جادوگر باستانی به نام نیموئه که بیشتر با نام ملکه خون شناخته می شود، برخورد می کند. ملکه خون قصد دارد که انسانها و دنیای آن ها را نابود کند. هل بوی که به صورت ناگهانی خود را در میان نبرد انسانها با نیروهای فراطبیعی می یابد، باید قبل از اینکه دنیا را به سمت آخرالزمان بکشاند، ملکه خونین را متوقف کند…

زیرنویس فارسی فیلم Hellboy هم اکنون برای شما در دسترس است و میتوانید براحتی با یک کلیک آن را دانلود کنید و از تماشای این فیلم اکشن و فانتزی لذت ببرید.

0
هماهنگ با نسخه : - HDCAM - Trailer
ترجمه شده توسط : Sina Picaro ، illusion & Highbury
دانلود رایگان زیرنویس

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها