دانلود زیرنویس فارسی سریال Into the Badlands
4881
12+
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Into the Badlands

پنج شنبه, ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ امتیاز IMDB : 8.1 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Into the Badlands ، دانلود زیرنویس سریال در بدلندز Into the Badlands ، محصول کشور آمریکاست که در سال ۲۰۱۵ تولید شده است و سازندگان این مجموعه آلفرد گاف و مایلز میلار هستند. سریال در بدلندز از شبکه ای‌ام‌سی در ۱۵ نوامبر شروع به پخش شد که در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۱۹ کنسل شد و قرار است قسمت آخر این سریال در ۶ می ۲۰۱۹ پخش شود.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Into the Badlands

سریال در بدلندز در سبک هنر های رزمی و برداشتی آزاد از داستانی کلاسیک چینی به نام سفر به غرب می باشد و داستان مبارزی حرفه ای به نام سانی با بازی Daniel Wu رو بیان میکنه که به همراهی پسری جوان برای رسیدن به حقیقت، قدم در مسیری خطرناک در سرزمینی پر از بی رحمی ها میگذارن …

دانلود زیرنویس فارسی سریال در بدلندز

سریال Into the Badlands یک مجموعه اکشن، ماجرایی و درام است که در قسمت های در حدود ۴۲ دقیقه ای تولید شده است. فصل اول سریال Into the Badlands شامل ۶ قسمت و فصل دوم Into the Badlands در ۱۰ قسمت و فصل ۳ Into the Badlands شامل ۱۳ قسمت است که همانطور که قبلا هم اشاره کردیم فصل ۳ سریال در بدلندز آخرین فصل این سریال خواهد بود.

شما میتوانید زیرنویس فارسی سریال بدلندز را بصورت رایگان با کلیک بر روی فصل مربوطه دانلود کنید و از تماشای این سریال با زیرنویس فارسی لذت ببرید و همچنین ما را با لایک ها و نظرات خود خوشحال کنید.

12+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDTV
ترجمه شده توسط : IMovie-DL ، YekMovie ، illusion ، مرتضی ، امیر علی
دانلود فصل 1 دانلود فصل 2 دانلود فصل 3 | قسمت 1 تا 13

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها