دانلود زیرنویس فارسی سریال MacGyver
1622
2+
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال MacGyver

چهارشنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ امتیاز IMDB : 5.1 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال MacGyver ، دانلود سریال مک‌گیور MacGyver، محصول سال ۲۰۱۶ آمریکاست که تهییه کنندگی آن را پیتر ام. لنکف به عهده دارد و اوکاس تیل در این سریال نقش اصلی را ایفا میکند. همچنین سریال مک‌گیور از روی سریالی با همین نام که در سال های ۱۹۸۵ تا ۱۹۹۲ پخش میشد ساخته شده است.

دانلود زیرنویس فارسی سریال MacGyver

داستان سریال مک‌گیور در مورد مرد جوانی به نام آنگوس مک‌گایور است که یک گروه مخفی را تشکیل می‌دهد که در آن با بهره بردن از استعداد خود مشکلات را حل کرده و از وقوع فاجعه‌های زیان‌بار جلوگیری می‌کنند و…

دانلود زیرنویس فارسی سریال مک‌گیور

سریال MacGyver در ژانر های اکشن، ماجرایی و درام است که هر قسمت از این سریال تماشایی در حدود ۴۳ دقیقه است. و تاکنون این سریال تا فصل ۳ تایید شده است.

در صورتی که میخواهید سریال مک گیور را با زیرنویس فارسی مشاهده کنید میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و تمامی زیرنویس های فارسی سریال را دانلود کنید.

2+
هماهنگ با نسخه : - HDTV - WEB
ترجمه شده توسط : پویا و جوکر ، آنجل ، Fayolitab
دانلود فصل 1 دانلود فصل 2
لیست قسمت های فصل 3
دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3 دانلود قسمت 4 دانلود قسمت 5 دانلود قسمت 6 دانلود قسمت 7 دانلود قسمت 8 دانلود قسمت 9 دانلود قسمت 10 دانلود قسمت 11 دانلود قسمت 12 دانلود قسمت 13 دانلود قسمت 14 دانلود قسمت 15 دانلود قسمت 16 دانلود قسمت 17 دانلود قسمت 18 دانلود قسمت 19 دانلود قسمت 20 دانلود قسمت 21

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها