دانلود زیرنویس فارسی فیلم Shazam! 2019
1328
5+
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Shazam! 2019

دوشنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ امتیاز IMDB : 7.4 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Shazam 2019 ، فیلم سینمایی شزم! !Shazam یک فیلم ابرقهرمانی محصول سال ۲۰۱۹ که براساس شخصیت کامیک دی سی با همین نام ساخته شده‌ است. این فیلم در ژانر اکشن ماجراجویی و به کارگردانی دیوید اف سندبرگ David F. Sandberg است. فیلم Shazam! اولین نسخه فیلمی است که از زمان ماجراهای سریالی سال ۱۹۴۱ با نام کاپیتان مارول ساخته شده و اولین فیلم مستند ساخته‌ شده در اطراف این شخصیت است.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Shazam 2019

داستان فیلم Shazam! دو سال بعد از اتفاقات فیلم “Justice League 2017 / لیگ عدالت” و تهاجم استپن ولف اتفاق می افتد. بیلی بتسون یک پسر ۱۴ ساله یتیم و دردسر ساز است که در فیلادلفیا زندگی می کند. در واقع او در خانه های پرورشگاهی زندگی می کند، یعنی خانه هایی که مخصوص بچه های یتیم هستند و یک زن و شوهر از این بچه ها مراقبت می کنند. با این حال، او با بیشتر خانواده ها مشکل دارد و این هفتمین باری است که می خواهد خانه پرورشگاهی خود را تغییر دهد. بیلی این بار به منزل خانواده وازکز که در فاوست سیتی زندگی می کنند، نقل مکان می کند. آقا و خانم وازکز به همراه ۵ یتیم دیگر در این خانه زندگی می کنند.

یک روز که بیلی سوار مترو می شود، به مکانی مرموز و متفاوت منتقل می شود. در این مکان، او با جادوگر پیری ملاقات می کند که یک قدرت جدید را به بیلی اهدا می کند. بیلی اکنون با گفتن کلمه “شزم” به یک ابرقهرمان بسیار قدرتمند به نام “شزم” تبدیل می شود. او با گفتن این کلمه، حکمت سلیمان، توانایی هرکول، استقامت اطلس، قدرت زئوس، شجاعت آشیل و سرعت مرکوری را بدست می آورد. اکنون بیلی و برادر خوانده جدیدش یعنی فردی فریمن باید قدرت های جدید بیلی را کشف کنند. این دو در ابتدا از قدرت های شزم سوءاستفاده می کنند اما بزودی باید یاد بگیرند که از این قدرت ها به منظور متوقف کردن فردی شرور به نام دکتر تادئوس سیوانا استفاده کنند…

زیرنویس فارسی فیلم Shazam! هم اکنون برای شما در دسترس است و میتوانید براحتی با یک کلیک آن را دانلود کنید و از تماشای این فیلم اکشن و ماجراجویی لذت ببرید.

5+
هماهنگ با نسخه : - HDRip - HDCAM - Trailer
ترجمه شده توسط : Mr.Price و Sina Picaro ، آرمین Punisher
دانلود رایگان زیرنویس

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها