دانلود زیرنویس فارسی فیلم Storm Boy 2019
152
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Storm Boy 2019

چهارشنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ امتیاز IMDB : 6.8 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Storm Boy 2019 ، فیلم سینمایی پسر طوفان یا استورم بوی Storm Boy محصول سال ۲۰۱۹ کشور استرالیا، فیلمی در ژانر درام خانوادگی به کارگردانی شاون سیت Shawn Seet است. این فیلم براساس رمانی به قلم کالین تییِل ساخته شده است.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Storm Boy 2019

داستان فیلم Storm Boy 2019 بر روی پسری به نام مایکل کینگلی مقلب به استورم بوی و رشد او تمرکز دارد. استورم بوی رفته رفته بزرگ می شود و در نهایت به تاجری موفق و بازنشسته و همچنین یک پدربزرگ دوست داشتنی تبدیل می شود. یک روز، در حین اینکه مایکل عکس های قدیمی خود را مرور می کند، با چندین عکس از گذشته اش روبرو می شود که توضیحی برای آن ها ندارد. او مجبور می شود که بخشی از خاطرات دوران کودکی خود را دوباره به یاد بیاورد. بزودی، مایکل خاطرات یک برهه خاص از زندگی خود را به یاد می آورد که در آن، به همراه پدرش در یک خط ساحلی ایزوله زندگی می کرده است.

در ادامه، او داستانی از دوران کودکی خود را برای نوه اش بازگو می کند: داستان اینکه چگونه یک مرغ ماهیگیر یتیم و خارق العاده را نجات داده و بزرگ کرده است. بازگو کردن ماجراجویی های بی نظیر مایکل و این مرغ و پیوند به خصوص میان آن ها، تاثیر عمیقی بر زندگی همه آن ها می گذارد. استورم بوی که بر اساس یک کتاب محبوب نوشته شده است، داستانی ابدی است که یک رابطه غیرعادی و بدون قید و شرط را به تصویر می کشد…

0
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDRip - WEBRip
ترجمه شده توسط : امیررضا ، نهال
دانلود رایگان زیرنویس

عناوین مشابه

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 1/1 2018

1/1

2018 IMDB : 6.8

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها