دانلود زیرنویس فارسی فیلم Sunset 2018
185
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Sunset 2018

یکشنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ امتیاز IMDB : 6.5 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Sunset 2018 ، فیلم سینمایی غروب Sunset محصول سال ۲۰۱۸ کشور مجارستان و فرانسه، فیلمی در ژانر درام به کارگردانی لازلو نمس László Nemes است. این فیلم با عنوان Napszállta نیز شناخته می شود. فیلم Sunset به عنوان نماینده کشور مجارستان برای شرکت در مراسم اسکار ۲۰۱۹ در قسمت بهترین فیلم خارجی زبان انتخاب شد اما موفق نشد نامزد دریافت این جایزه شود.

فیلم Sunset در سال ۱۹۱۳ و در قلب اروپا یعنی شهر بوداپست اتفاق می افتد. داستان فیلم Sunset بر روی زن جوانی به نام ایریس لایتر (با بازی Juli Jakab) تمرکز دارد که به امید کار در یک مغازه افسانه ای کلاه که متعلق به والدین مرحومش است، به پایتخت مجارستان یعنی بوداپست می رود. با این حال، او توسط مالک جدید این مغازه که اسکار بریل (با بازی Vlad Ivanov) نام دارد، بیرون رانده می شود. همزمان با اینکه مغازه کلاه فروشی لایتر خود را برای میزبانی تعدادی از مهمان های بسیار مهم و درجه یک آماده می کند، یک مرد باعث می شود که ایریس سرنخی از گذشته خودش پیدا کند.

ایریس تصمیم می گیرد که در بوداپست بماند و در مورد تنها سرنخی که از گذشته بدست آورده است، تحقیق کند. سفر دراز و جستجوی ایریس برای یافتن حقیقت، او را از میان خیابان های تاریک بوداپست به سمت آشفتگی تمدنی می کشاند که در مرز فروپاشی قرار دارد…

لینک دانلود زیرنویس فارسی فیلم Sunset 2018 هم اکنون برای شما در دسترس است و میتوانید براحتی با یک کلیک آن را دانلود کنید و از تماشای این فیلم درام لذت ببرید.

0
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - DVDRip
ترجمه شده توسط : کسری کرباسی
دانلود رایگان زیرنویس

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها