فصل پانزدهم آخرین فصل سریال Supernatural

فصل پانزدهم آخرین فصل سریال Supernatural نویسنده: Hamed HTA دوشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۸

فصل پانزدهم آخرین فصل سریال Supernatural خواهد بود. سریال Supernatural تا به امروز در ۱۳ فصل کامل منتشر شده و فصل ۱۴ آن نیز در حال پخش میباشد. و طبق اعلام شبکه CW، سریال Supernatural در فصل پانزدهم رسما تمام خواهد شد تا به این صورت یکی از طولانی‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون خاتمه یابد.

فصل پانزدهم آخرین فصل سریال Supernatural

طبق تویت هایی که جرد پادالکی، جنسن اکلس و میشا کالینز، بازیگران اصلی این سریال با منتشر کردند رسما هر دو اعلام کردند که فصل پانزدهم سریال سوپرنچرال قرار است فصل پایانی باشد و در فصل ۱۵م تمام شود. در ادامه این خبر توسط شبکه CW و بخش تلویزیونی برادران وارنر نیز تایید شد و آنها نیز اعلام کردند که فصل پانزدهم آخرین فصل سریال Supernatural خواهد بود. اندرو دب و رابرت سینگر، تهیه کنندگان اجرایی سریال Supernatural در یک بیانیه منتشر شده گفتند:

اول از همه می‌خواهیم از تمامی افرادی که در پشت و جلوی دوربین و در ساخت این مجموعه مشارکت دارند، تشکر کنیم. برای ما این یک تجربه از زندگی و عمر ما بوده است. پشتیبانی بخش تلویزیونی برادران وارنر و شبکه CW از این سریال تا به امروز فوق العاده بوده است. ما دوست داریم از جرد، جنسن و میشا تشکر ویژه‌ای را برای این ماجراجویی اختصاص دهیم. اکنون برای ما مهم است این شخصیت‌ها که ما آن‌ها را دوست داریم، به چیزی که سزاوارش هستند، برسند.

قسمت های فصل پانزدهم سریال Supernatural

قابل ذکر است که ماه گذشته شبکه CW اعلام کرد که فصل ۸م سریال Arrow (کماندار) قرار است فصل پایانی آن باشد و ادامه نخواهد داشت و فصل پایانی این سریال قرار است تنها ۱۰ قسمت داشته باشد. همچنین فصل پانزدهم سریال Supernatural نیز قرار است در ۲۰ قسمت باشد تا این سریال به طولانی‌ترین سریال علمی تخیلی تاریخ تلویزیون تبدیل شود.

طبق گفته CW، قسمت پایانی فصل پانزدهم سریال سوپرنچرال؛ قسمت ۳۲۷ام آن خواهد بود. پخش سریال Supernatural از سال ۲۰۰۵ آغاز شد و این سریال خیلی زود به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های شبکه CW نیز تبدیل شد که تا به امروز تولید و پخش ان ادامه داشته است. هماکنون فصل چهاردهم این سریال در حال پخش میباشد و قابل انتظار است پخش فصل پایانی سریال Supernatural از پاییز ۲۰۱۹ آغاز شود.

شما نیز میتوانید زیرنویس فارسی سریال Supernatural را از ای سابتاتیل دانلود کنید و از این سریال لذت ببرید.

 

منبع : IGN


دیدگاه شما