دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Silence 2019
789
3+
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Silence 2019

دوشنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ امتیاز IMDB : 5.3 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Silence 2019 ، فیلم سینمایی سکوت یا سایلنس The Silence محصول سال ۲۰۱۹ شبکه نت فلیکس، فیلمی در ژانر ترسناک می باشد. بعد از موفقیت فیلمی با همین موضوع به نام  جعبه پرنده یا برد باکس Bird Box ، نت فلیکس دوباره برای ساخت فیلمی مشابه دست به کار شد و کارگردانی آن را جان آر. لئونتی John R. Leonetti برعهده گرفت که پیش از این فیلم ترسناک آنابل ۲۰۱۴ توسط او کارگردانی شده است. فیلم The Silence بر اساس رمانی با همین نام نوشته تیم لبون Tim Lebbon ساخته شده است.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Silence 2019

داستان فیلم The Silence 2019 در مورد خانواده‌ای می باشد که سعی دارند در دنیایی به هم ریخته که توسط موجوداتی شکـارچی به این وضع در آمده ، زنده بمانند. طی میلیون ها سال این موجودات در غارهای بزرگ و تاریک زیر زمینی تکامل یافته اند و با استفاده از حس شنوانایی خود انسان ها را شکار می کنند. در این بین دختر خانواده که آلی نام دارد ،۱۶ ساله است و در سن ۱۳ سالگی شنوایی خود را از دست داده و هم اکنون خانواده‌ی آن ها برای رسیدن به پناهگاهی امن باید راهی ماجراجویی خطرناک و ساکت بشوند.

برای در امان بودن از حملـه‌ی دسته جمعی این موجودات پرنده و ترسناک ، سکوت و صدا ایجاد نکردن شرط اصلی برای زنده ماندن است. در این بین این خانواده با فرقـه‌ای آشنا می شوند که قصد دارند از قدرت این دختر استفاده کنند. به این ترتیب این موجودات حساس به صدا تنها دشمنی نیستند که این خانواده در طول مسیر با آن ها روبرو خواهند شد …

3+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDRip - WEBRip
ترجمه شده توسط : امیررضا ، ناصر اسماعیلی ، NimaAM نیما ، HosseinTL ، مــــهـــدی تـــرابـــی ، ســـجـــاد Rorschach
دانلود رایگان زیرنویس

عناوین مشابه

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Us 2019

Us

2019 IMDB : 7.1

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها