درباره ما

ای ساب تایتل بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی فیلم و سریال است که در سال ۹۵ شروع به جمع آوری بانک زیرنویس فارسی فیلم های مختلف کرد و همااکنون این افتخار را داریم که بگوییم در سال ۹۶ ای سابتایتل دارای یکی از کاملترین آرشیو زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها است، و این زیرنویس ها را بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار میدهد تا تجربه ای بینظیر از راحتی یافتن زیرنویس فیلم مورد علاقه خود را داشته باشید.

 

یکی از نکات مثبت ای ساب تایتل نسبت به سایر سایت های زیرنویس فارسی این است که ما همه زیرنویس های مربوط به یک فیلم ها در یک فایل فشرده قرار میدهیم تا امر دانلود برای شما ساده تر و راحت تر شود.

و همینطور یکی از دلایلی که آرشیو زیرنویس های ما کاملترین آرشیو است این است که ای ساب تایتل هیچ گونه محدودیتی در فرمت زیرنویس ها ندارد، و همه آنها را در اختیار شما قرار میدهد تا به انتخاب و سلیقه خودتان زیرنویس مورد نظر خود را تماشا کنید.

ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا آرشیو زیرنویس های فارسی را روز بروز بزرگ تر کنیم تا حق انتخاب زیاد تری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورتی که زیرنویس مورد نظر خود را در سایت نیافتید میتوانید به سادگی آن را از این صفحه درخواست دهید تا در اسرع وقت آن را برای شما آپلود کنیم.

 

در ادامه توضیحی مختصر درباره انواع زیرنویس های موجود میدهیم، زیرنویس‌ها به دو گونه‌اند یا بر روی فیلم حک شده‌اند یا جدا از فیلم هستند که در فایلی جداگانه زیرنویس قرار می‌گیرد در فرمت‌های جدیدتر فیلم مانند mkv قابلیت الصاق چند زیرنویس به فیلم موجود است که بیننده در صورت تمایل زیرنویس مورد نظر را انتخاب یا آن را خاموش می‌کند.

زیرنویس‌ها عموماً با پسوند srt موجود می‌باشند هر چند با پسوندهای دیگر چون smi ،sub/idx و … نیز موجودند ولی اصلی‌ترین و رایج‌ترین نوع زیرنویس srt می‌باشد. نحوه خواندن این زیرنویس‌ها در کامپیوتر توسط نرم‌افزارهای حرفه‌ای پخش فیلم صورت می‌گیرد که از معروف‌ترین و با کیفیت‌ترین آن‌ها می‌توان به پوت‌پلیر، کی‌ام پلیر، مدیا پلیر کلاسیک، وی‌ال‌سی مدیا پلیر و… اشاره کرد (میتوانید از این صفحه آنها را دانلود کنید) نحوه قرار گرفتن این زیرنویس‌ها روی فیلم باید نام فایل زیرنویس خود را هماهنگ با فیلم کنید برای مثال به صورت زیر

filename.mkv

filename.srt
یا موقع باز کردن فیلم زیرنویس فارسی را بر روی صفحه پخش کننده دِرَگ نمایید، هر چند بهترین راه همان هم نام کردن است در این روش بسیاری از پلیرها و تلویزیون‌ها که قادر به پخش این نوع فایل‌های ویدیویی هستند می‌توانند زیرنویس را نمایش دهند.

 

با تشکر از توجه ویژه شما

ای ساب تایتل