درباره ما

با سلام خدمت شما کاربر گرامی، در این صفحه میتوانید درباره ما و سایت ای سابتایتل و همچنین زیرنویس فارسی فیلم و سریال بیشتر بدانید.

درباره ما

ای ساب تایتل بزرگترین مرجع زیرنویس فارسی فیلم و سریال است که در سال 95 شروع به جمع آوری بانک زیرنویس فارسی فیلم های مختلف کرد و هم اکنون این افتخار را داریم که بگوییم در سال 96 ای سابتایتل دارای یکی از کاملترین آرشیو زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها است.

و همچنین مهم تر از همه ما این زیرنویس های فارسی را بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار میدهیم تا تجربه ای بینظیر از راحتی یافتن زیرنویس فیلم مورد علاقه خود را داشته باشید.

دانلود زیرنویس فارسی با یک کلیک

یکی از نکات مثبت ای ساب تایتل نسبت به سایر سایت های زیرنویس فارسی این است که ما همه زیرنویس های مربوط به یک فیلم ها در یک فایل فشرده قرار میدهیم تا امر دانلود برای شما ساده تر و راحت تر شود. و همینطور یکی از دلایلی که آرشیو زیرنویس های ما کاملترین آرشیو است این است که ای ساب تایتل هیچ گونه محدودیتی در فرمت زیرنویس ها ندارد، و همه آنها را در اختیار شما قرار میدهد تا به انتخاب و سلیقه خودتان زیرنویس مورد نظر خود را تماشا کنید.

ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا آرشیو زیرنویس های فارسی را روز بروز بزرگ تر کنیم تا حق انتخاب زیاد تری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورتی که زیرنویس مورد نظر خود را در سایت نیافتید میتوانید به سادگی آن را از این صفحه درخواست دهید تا در اسرع وقت آن را برای شما آپلود کنیم.

اجرای زیرنویس ها و نرم افزار های مورد نیاز

برای راحتی کار شما عزیزان ما آموزشهایی را آماده کرده ایم تا براحتی یاد بگیرید چطور زیرنویس ها را دانلود کنید و از مشاهده فیلم های خود با زیرنویس های فارسی لذت ببرید. به همین جهت برای پخش فیلم ها و زیرنویس ها میتوانید از نرم افزار هایی که در این صفحه معرفی کرده ایم استفاده کنید تا هم فیلم خودتان را با کیفیت ببینید و هم زیرنویس فارسی روانتر اجرا شود. گاهی نیز کاربران دچار مشکلاتی از قبیل باز کردن زیرنویس ها هستند و نمیتوانند آنها را بخوبی باز کنند. حال یا باز نمیشود یا کاراکتر ها بصورت واضح نمایش داده نمیشوند.

به همین جهت آموزش اجرای زیرنویس فارسی را برای شما در سایت ای سابتایتل قرار دادیم تا براحتی بتوانید این مشکل را حل کنید. برای دیدن آموزش اینجا کلیک کنید.

درباره زیرنویس فارسی

در این بخش از درباره ما توضیحی مختصر درباره انواع زیرنویس های موجود میدهیم، تا بیشتر با انواع مختلف زیرنویس ها آشنا شوید. زیرنویس‌ها به دو گونه‌اند یا بر روی فیلم حک شده‌اند یا جدا از فیلم هستند که در فایلی جداگانه زیرنویس قرار می‌گیرد در فرمت‌های جدیدتر فیلم مانند mkv قابلیت الصاق چند زیرنویس به فیلم موجود است که بیننده در صورت تمایل زیرنویس مورد نظر را انتخاب یا آن را خاموش می‌کند. زیرنویس‌ها عموماً با پسوند srt موجود می‌باشند هر چند با پسوندهای دیگر چون smi ،sub/idx و … نیز موجودند ولی اصلی‌ترین و رایج‌ترین نوع زیرنویس srt می‌باشد.

نحوه خواندن این زیرنویس‌ها در کامپیوتر توسط نرم‌افزارهای حرفه‌ای پخش فیلم صورت می‌گیرد که از معروف‌ترین و با کیفیت‌ترین آن‌ها می‌توان به پوت‌پلیر، کی‌ام پلیر، مدیا پلیر کلاسیک، وی‌ال‌سی مدیا پلیر و… اشاره کرد (میتوانید از این صفحه آنها را دانلود کنید) نحوه قرار گرفتن این زیرنویس‌ها روی فیلم باید نام فایل زیرنویس خود را هماهنگ با فیلم کنید برای مثال به صورت زیر

filename.mkv

filename.srt

یا موقع باز کردن فیلم زیرنویس فارسی را بر روی صفحه پخش کننده دِرَگ نمایید، هر چند بهترین راه همان هم نام کردن است در این روش بسیاری از پلیرها و تلویزیون‌ها که قادر به پخش این نوع فایل‌های ویدیویی هستند می‌توانند زیرنویس را نمایش دهند.

 

logo-samandehi

 

با تشکر از توجه ویژه شما

ای ساب تایتل