فروش وبسایت زیرنویس فارسی فیلم و سریال

تبلیغات در ای سابتایتل

با افزایش محصولات و گسترش بازار های کاری، رقابت بین کسب و کار ها نیز افزایش یافته است و در این بین کسی موفق تر است که روی تبلیغات سایت یا کالای خود سرمایه گزاری کند. با تبلیغات در ای سابتایتل میتوانید سایت یا محصول خود را در دید کاربران قرار دهید تا بتوانید فروش خود را افزایش دهید و به موفقیتی که بدنبال آن هستید برسید.

اگر قصد دارید سایت یا محصولات خود را تبلیغ کنید، وبسایت ای سابتایتل به شما در این زمینه کمک خواهد کرد، تا محصولات و وبسایت شما در فضای مجازی توسط کاربران دیده شود. در eSubtitle میتوانید بصورت هدفمند تبلیغ کنید و امکان تبلیغ بصورت بنر تصویری، بنر متحرک و انیمیشنی، بنر صفحات داخلی، متنی داخل زیرنویس هم ممکن است.

ای سابتایتل (eSubtitle) با بیش از نیم میلیون بازدید در ماه میتواند به شما در این زمینه کمک کند، در صورتی که میخواهید بصورت هدفمند تبلیغ شوید و توسط کاربران بیشماری دیده شوید و مهمتر از همه چیز به نتیجه مورد نظر خود برسید.

 

” تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه گزاری است. “

 

تبلیغات بنری

این نوع تبلیغ در ای سابتایتل یک نوع بسیار جذاب از تبلیغات است که میتوانید سایت یا محصول خودتون رو  بصورت یک تصویر ثابت و یا متحرک معرفی کنید. از مزایای این نوع تبلیغ آشنا شدن تعداد زیادی از کاربران با کسب و کار شما است که یعنی به اصطلاح Brand Awareness انجام داده اید. شما با این کار، کسب و کار خود را در معرض دید میگذارید.

از سایر اهداف این نوع تبلیغ هم میتوان به افزایش رتبه در گوگل، افزایش بلقوه ترافیک سایت، افزایش مشتری، بازگرداندن مشتری های سابق، شناخته شدن برند شما و برند سازی اشاره کرد.

جایگاه های تبلیغاتی

پلنمکان بنرسایز بنرمدت زمان قرار گیریقیمت (تومان)
H-1زیر هدر (تمامی صفحات)90×9701 ماهه1,000,000
H-2زیر هدر (تمامی صفحات)90×7281 ماهه800,000
H-3زیر هدر (صفحات داخلی)90×7281 ماهه500,000
S-2زیر پوستر مطالب150×1501 ماهه500,000
S-3انتهای مطالب60×4681 ماهه400,000

نکات :

طراحی بنر تبلیغاتی

درصورتی که بنر تبلیغاتی خود را ندارید اشکال ندارد. چون گرافیست های ما میتوانند این کار را برای شما انجام دهند. کافیست پلن مربوطه خود را انتخاب کنید و طبق آن اندازه بنر خود را مشخص کنید تا ما آن را برای شما طراحی کنیم.

 

تبلیغات داخل زیرنویس ها

یکی دیگر از روش های تبلیغ در ای سابتایتل، تبلیغ متنی درون زیرنویس ها است. به این صورت که محصول یا آدرس سایت شما بمدت چند ثانیه در ابتدا و یا انتهای فایل زیرنویس به نمایش در می آید و کاربران آن را میبینند. اصلی ترین حسن این کار ماندگاری تبلیغ شما برای مدت زمان طولانی است چرا که تبلیغ از داخل فایل ها حذف نخواهد شد. همچنین باعث دیده شدن تبلیغات شما توسط انبوهی از کاربران در طول فیلم خواهد شد که با داشتن تبلیغ مناسب میتوانید جذب بیشتری داشته باشید.

از دیگر محاسن این نوع تبلیغ کم بودن هزینه آن برای شما است چرا که نسبت به تبلیغات بنری هزینه کمتری برای شما دارد.

انواع تبلیغات داخل زیرنویس

  1. سریال متوسط، مدت زمان 6 ثانیه با هزینه 15 هزار تومان برای هر قسمت
  2. سریال تاپ، مدت زمان 6 ثانیه با هزینه 20 هزار تومان برای هر قسمت

 

تبلیغات خیریه ها

وبسایت ای سابتایتل (eSubtitle) در جهت حمایت از موسسات و سازمان های خیریه تصمیم گرفته است که برای تمامی سایت های خیریه که رسمی و ثبت شده هستند بصورت کاملا رایگان تبلیغ میکند.

 

قوانین ثبت تبلیغ

 

سفارش آگهی

جهت ثبت تبلیغات در ای سابتایتل و سوالات اضافی میتوانید از طریق یکی از روش های زیل اقدام کنید.

ثبت شفارش از طریق فرم تماس با ما

ثبت شفارش از طریق ایمیل ([email protected])

ثبت شفارش از طریق تلگرام