حمایت از ترجمه سریال ها و لیست سریال های ترجمه شده

با سلام به تو دوست عزیزم که همیشه مارو همراهی کردی و از زیرنویس های اختصاصی و عمومی ما استفاده میکنی. همیشه تلاشمون بر این بوده که  زیرنویس ها رو با بهترین کیفیت و زمانبندی ترجمه و عرضه کنیم به همین دلیل نظرسنجی های متعددی رو برای حمایت از ترجمه سریال ها برگزار کردیم اما متاسفانه تعدای از کاربران در نظرسنجی ها تقلب کرده که نتیجه نهایی نظرسنجی واقعی نشد و واقعا نمیتونیم طبق اون تصمیم بگیریم که سریالی ترجمه بشه چون نتایج واقعی نیستند.

 

روش جدید

به همین دلیل تصمیم گرفتیم که روشی جدید رو ارائه بدیم که این مشکل بطور کامل حل بشه. این روش به این صورت خواهد بود که هر سریالی که درخواست و لایک زیاد بخوره به لیست ترجمه اضافه میشه ولی ترجمش زمانی شروع خواهد شد که حمایت های مالی براش انجام بشه. به این صورت که شما مبلغی رو به دلخواه برای حمایت از اون سریال در صفحه مخصوص سریال واریز میکنین و وقتی حمایت ها به حد نصاب رسید ترجمه اون سریال شروع خواهد شد. همچنین میتونین میزان حمایت ها از اون سریال رو داخل نواری که داخل پست سریال است مشاهده کنید. نوار به شکل زیر خواهد بود و هرشب میزان پیشرفت آن بروز رسانی خواهد شد :

[skillbar title=”درصد حمایت از فصل 5 سریال Killjoys ” percentage=”46″ color=”#d80b36″ show_percent=”true”]

معمولا هزینه ترجمه، ویرایش و زمانبندی هر قسمت از سریال مبلغی بین 20 الی 30 تومن هزینه داره (بسته به تعداد لاین ها این هزینه میتونه بیشتر هم باشه) و ما هم برای هر قسمت از سریال برای حمایت بطور متوسط مبلغ 20 تومن رو در نظر گرفتیم (برخی سریال ها بدلیل زیاد بودن لاین هاشون این مبلغ براشون زیاد حساب میشه و برعکس در صورت کم بودن لاین کم حساب میشه) و مابقی رو خودمون تقبل میکنیم. یعنی اگه سریال 10 قسمت داشته باشه برای اینکه نوار حمایتش 100% بشه باید بطور متوسط مبلغ 200 هزار تومان حمایت بشه (این رو هم در نظر داشته باشین که همین سریال 10 قسمتی در حقیقت بالای 300 هزار تومان هزینه داره که ما بقی رو سایت ای سابتایتل تقبل میکنه)

هر موقع میزان حمایت ها به 100% رسید ترجمه سریال آغاز خواهد شد و برای حمایت کننده ها که حداقل میزان حمایت رو واریز کردن بصورت رایگان ارسال خواهد شد. همچنین برای کاربران عادی که حمایت نکرده اند بصورت فروشی قرار خواهد گرفت تا بتوانند زیرنویس فارسی سریال را خریداری کنند.

درصورتی هم که حمایت ها به حد نصاب خود نرسد متاسفانه امکان عودت وجه به کاربران حمایت کننده نخواهد بود ولی آن میزان حمایت ها را به سریال دیگری که پرطرفدار تر است تزریق خواهیم کرد که ترجمه آن شروع شود.

 

هدف از این روش

هدف از حمایت از ترجمه سریال ها این است که بتونیم از پس هزینه های سنگین ترجمه، ویرایش و زمانبندی بر بیاییم. چون آماده کردن یک قسمت از سریال هزینه های زیادی رو برای ما در بر داره. با این کار هم شما مطمئن میشید که تیم ترجمه به کارش ادامه میده و زیرنویس فارسی عرضه میشه و هم ما میتوانیم حق ترجمه، ویرایش و زمانبندی رو به افرادی که زحمت این کار ها را به عهده میگیرند پرداخت کنیم.

مثل همیشه مطمئن هستیم حمایت های شما عزیزان را خواهیم داشت و مثل همیشه با قدرت به کارمون ادامه میدیم تا زیرنویس های فارسی با کیفیتی رو عرضه کنیم و به هدفمون که هر سریال، یک زیرنویس برسیم.

 

لیست سریال های قابل حمایت

در پایین میتونی لیست کامل سریال هایی که برای حمایت از ترجمه سریال ها گذاشته شدن رو ببینی و ازشون حمایت کنی. درصورت به حد نصاب رسیدن سریال، ترجمه اون سریعا شروع خواهد شد. اگه اسم سریالی که میخوای ازش حمایت کنی توو لیست نیست در نوار جست و جو گر سرچش کن و پستش رو لایک کن و در نظرات درخواست ترجمه کن، درصورتی که درخواست ها زیاد باشن به لیست اضافه خواهد شد و امکان حمایت براش فراهم خواهد شد.

سریال هایی که بعدا به لیست اضافه میشن در بالای لیست و جدا از سریال های قدیمی قرار میگیرن.

[wptb id=57411]

 

لیست سریال های ترجمه شده

در پایین میتونی لیست سریال های ترجمه شده توسط تیم ترجمه ای سابتایتل که به درخواست شما ترجمه شده رو ببینی و براحتی اونا رو تهییه کنی و تیم رو در امر ترجمه یاری کنی تا بتونیم بهتر از گذشته کار ترجمه زیرنویس و آماده سازی زیرنویس فارسی رو انجام بدیم.

[wptb id=58016]

آخرین ویرایش در تاریخ 1399.07.27