پاسخ به سوالات متداول شما

در این صفحه یعنی پاسخ به سوالات متداول شما،سعی میکنیم به برخی از مشکلات و سوالات متدوال شما پاسخ دهیم. لطفا این صفحه را کامل مطالعه فرمایید، و  در صورت نبودن مشکل شما در این صفحه میتوانید از فرم تماس با ما استفاده کنید.

 

1) چگونه زیرنویس فیلم یا سریال مورد نظرم را پیدا کنم؟

جهت یافتن زیرنویس فیلم یا زیرنویس سریال مورد نظر کافیست نام آن را در بخش جستو جو گر وارد کنید. ترجیحا برای نتیجه گیری بهتر، سال تولید فیلم را وارد نکنید و یا اگر وارد میکنید مطمئن شوید داخل پرانتز نباشد.

2) چگونه زیرنویس فیلم یا سریال را از سایت دانلود کنم؟

بعد از وارد شدن به صفحه مخصوص زیرنویس فیلم درخواستی خود، میتوانید با کلیک بر روی گزینه “دانلود رایگان زیرنویس” آن را سریعا دانلود کنید. توجه داشته باشید تنها با زدن این گزینه تمامی زیرنویس هایی که برای این فیلم منتشر شده دانلود خواهد شد. با این کار در زمان شما نیز صرف جویی میشود.

3) زیرنویس فیلم مورد نظر من در سایت نیست؟ چگونه در خواست بدهم؟

در صورتی که زیرنویس فارسی فیلم مورد نظر شما در ای ساب تایتل موجود نیست میتوانید از طریق فرم درخواست زیرنویس  اقدام به درخواست ترجمه فیلم کنید. ما در اسرع وقت فیلم را ترجمه و زیرنویس آن را در سایت قرار خواهیم داد.

4) با چه پخش کننده ای زیرنویس یا فیلم را پخش کنم؟

پخش کننده های زیادی برای پخش کردن فیلم و زیرنویس وجود دارد که شما میتوانید از این صفحه یکی از آنها را دانلود کنید.

5) چگونه زیرنویس را در پلیر پخش کنم؟

آسانترین راه برای اجرای زیرنویس فارسی هم نام کردن فایل زیرنویس با فایل فیلم است، ابتدا فایل دانلود شده zip را از حالت فشرده خارج کنید سپس در صورتی که اسم فایل فیلم مثلا Movie است نام فایل زیرنویس را هم Movie قرار دهید.

روش دوم  برای اجرای زیرنویس، کافیست ابتدا فیلم مورد نظر خود را با یک پخش کننده باز کنید و زیرنویس را داخل پخش کننده بیندازید تا اجرا شود.

6) نرم افزاری برای ویرایش زیرنویس است؟

میتوانید 3 تا از بهترین نرم افزار های ویرایش زیرنویس را از این قسمت دانلود کنید.

7) میتوانم مترجم ای سابتایتل شوم و در تیم ترجمه آن عضو شوم؟

بله، در صورتی که تمایل دارید در ای ساب تایتل فعالیت کنید میتوانید از طریق فرم تماس با ما آن را مطرح کنید.

8) آیا ای ساب تایتل در شبکه های اجتماعی اکانتی دارد؟ 

بله، ای ساب تایتل در شبکه های تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک و تویتر فعالیت دارد که میتوانید ما را دنبال کنید و از آخرین اخبار زیرنویس ها مطلع شوید.

9) چگونه آخرین اخبار وبسایت ای ساب تایتل را دنبال کنم؟

شما میتوانید آخرین اخبار را از این صفحه دنبال کنید.

 

پاسخ به سوالات متداول شما

در صورتی که جواب سوال خودتان را در سوال های بالا نیافتید میتوانید از صفحه تماس با ما اقدام کنید و سوال خود را از ما بپرسید تا در اسرع وقت به آن پاسخ بدهیم.