کسب بیت کوین رایگان

دانلود زیرنویس فارسی سریال All Creatures Great and Small
5
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال All Creatures Great and Small

یکشنبه, 5 بهمن 1399 امتیاز IMDB : 8.3 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال All Creatures Great and Small ، دانلود زیرنویس سریال همه مخلوقات بزرگ و کوچیک ، این سریال محصول سال 2020 کشور انگلستان می باشد که فصل اول آن در قالب 7 اپیزود بصورت مشترک از شبکه Channel 5 و شبکه PBS به روی انتن رفت. اندی هی (Andy Hay) ، متین حسین (Metin Hüseyin – نامزد 1 جایزه بفتا) و برایان پرسیوال (Brian Percival – برنده 1 جایزه امی) کارگردانان مطرح این سریال هستند.

سریال All Creatures Great and Small 2020 سریالی در ژانر کمدی و درام است که برای فصل دوم نیز تمدید شده است. داستان سریال در مورد ماجراهای بیشماری از پرسنل مهربان در یک دامپزشکی در کشور انگلستان و منطقه یورکشایر در دهه های هزار و نهصد و سی تا هزار و نهصد و چهل است. بازسازی سریالی است از سال هزار و نهصد و نود – هزار و نهصد و هفتاد و هشت. برگرفته از کتابهای زندگینامه جیمز هریوت…

هم اکنون زیر نویس سریال All Creatures Great and Small 2020 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس فصل اول سریال All Creatures Great and Small (دانلود زیرنویس فصل اول سریال همه مخلوقات بزرگ و کوچیک) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

+5
هماهنگ با نسخه : - HDTV
ترجمه شده توسط : پ واندرلند
لیست قسمت های فصل 1
دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3

کسب بیت کوین رایگان

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها