حمایت از ترجمه سریال ها و لیست سریال های ترجمه شده

دانلود زیرنویس فارسی سریال Delayed Justice
2
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Delayed Justice

یکشنبه, 2 آذر 1399 امتیاز IMDB : نامشخص IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Delayed Justice ، دانلود زیرنویس سریال کره ای تاخیر در عدالت ، این سریال محصول سال 2020 کره جنوبی و شبکه SBS می باشد که شامل 16 اپیزود 60 دقیقه ای است. کارگردان معروف این سریال ، کواک جونگ هوان Kwak Jung Hwan است که کارهایی نظیر سریال کره ای شکارچیان برده و سریال کره ای The K2 را در کارنامه ی خود دارد. بازیگران مطرحی همچون کوان سانگ وو (Kwon Sang Woo) ، به سونگ وو (Bae Sung Woo) و کیم جو هیون (Kim Joo Hyun) در سریال تاخیر در عدالت حضور دارند.

سریال کره ای Delayed Justice سریالی در ژانر درام و حقوقی می باشد که با عناوین دیگری همچون سریال Fly Dragon (سریال پرواز کن اژدها) نیز شناخته می شود. داستان سریال Delayed Justice 2020 درباره ی وکیلی به نام پارک ته یونگ (با بازی کوان سانگ وو) است که به سختی و با تلاش فراوان از منطقه ای کوچک ، توانست مدرک وکالت خود را بدست بیاورد. او که همواره در زندگی اش در حال تلاش است ، تنها پرونده هایی را قبول میکند که در آن قربانیان به اشتباه و دروغ متهم شده اند. از طرفی پارک سام سو (با بازی به یونگ وو) خبرنگاریست که بخاطر مهارت نویسندگی خود به این جایگاه رسیده است و به دنبال اخباری می رود که سایر خبرنگاران از پیگیری آنها امتناع کرده اند تا اینکه…

هم اکنون لینک دانلود زیرنویس فارسی سریال Delayed Justice آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس سریال کره ای Delayed Justice (دانلود زیرنویس سریال کره ای تاخیر در عدالت) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

2+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDTV - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : مون ریور
لیست قسمت های فصل 1
دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3 دانلود قسمت 4 دانلود قسمت 5 دانلود قسمت 6 دانلود قسمت 7

بدرخواست شما عزیزان تمامی لینک ها مستقیم شد اما برای ادامه ترجمه زیرنویس ها و منتشر کردن زیرنویس های جدید به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت از ما این کار را انجام دهید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها