نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

فروشگاه

دانلود زیرنویس فارسی سریال Do You Like Brahms
1704
11
1

دانلود زیرنویس فارسی سریال Do You Like Brahms

چهارشنبه, 26 شهریور 1399 امتیاز IMDB : 9.4 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Do You Like Brahms ، دانلود زیرنویس سریال کره ای از برامس خوشت میاد؟ ، این سریال محصول سال 2020 کشور کره جنوبی و شبکه SBS می باشد که در تاریخ 31 اوت 2020 منتشر شد. این سریال شامل 16 اپیزود 70 دقیقه ای می باشد.

سریال کره ای Do You Like Brahms 2020 سریالی در ژانر درام ، عاشقانه و موزیکال است. پارک ایون بین (Park Eun Bin) و کیم مین جه (Kim Min Jae) زوج اصلی این سریال را تشکیل می دهند. سریال کره ای Stove League و سریال کره ای Flower Crew: Joseon Marriage Agency به ترتیب کارهای بیاد ماندنی این دو بازیگر محبوب می باشند.

داستان سریال Do You Like Brahms ماجرای دانشجویان رشته موسیقی را روایت می کند که هرکدام ماجرای مختص به خودشان را دارند ، استرس ها و هیجانات و شادی هایی که دانشجو و همراهانش تجربه می کنند. پارک جون یونگ (با بازی کیم مین جه) یک نوازنده نخبه پیانو است ، او که از کودکی پیانو میزند در مسابقات برجسته جهان برنده شده و بسیار معروف است. از طرفی چا سونگ آه (با بازی پارک ایون بین) نوازنده ویولن بوده اما چند سالی از دانشگاه دور بوده است و اکنون بعد مدت ها درحالی که 7 سال از هم کلاسی هایش بزرگتر است برمی گردد و…

هم اکنون لینک های دانلود زیرنویس فارسی سریال Do You Like Brahms آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس سریال کره ای Do You Like Brahms (دانلود زیرنویس سریال کره ای از برامس خوشت میاد؟) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

11+
هماهنگ با نسخه : - HDTV
ترجمه شده توسط : بارکد ، ایان تیم ، اپوس ساب ، آسیامووی
لیست قسمت های فصل 1
دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3 دانلود قسمت 4 دانلود قسمت 5 دانلود قسمت 6

دیدگاه شما

  1. faranak گفت:

    ممنون بابت ترجمه این سریال قشنگ////

    2+

دسته بندی فیلم ها و سریال ها