فروش وبسایت زیرنویس فارسی فیلم و سریال

دانلود زیرنویس فارسی سریال Hello Me
28
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Hello, Me!

جمعه, 20 فروردین 1400 امتیاز IMDB : d_addicts

دانلود زیرنویس فارسی سریال Hello, Me! ، دانلود زیرنویس سریال کره ای سلام منم! ، این سریال محصول سال 2021 کره جنوبی و شبکه KBS2 می باشد که شامل 32 اپیزود 35 دقیقه ای است. لی هیون سوک (Lee Hyun Suk) کارگردانی این سریال را بر عهده دارد.

سریال کره ای Hello Me! 2021 سریالی در ژانر کمدی ، عاشقانه و فانتزی است. چوی کانگ هی (Choi Kang Hee ) بازیگر سریال کره ای Mystery Queen و کیم یونگ کوانگ (Kim Young Kwang) بازیگر سریال کره ای The Secret Life of My Secretary ، زوج اصلی این سریال را تشکیل می دهند.

دانلود زیرنویس سریال کره ای Hello, Me! 2021 با لینک مستقیم

داستان سریال Hello, Me! از این قرار است که بان ها نی (با بازی چوی کانگ هی) زن 37 ساله مجردیست که موقعیتی موقت در محل کارش دارد و این باعث شده استرس اخراج شدن داشته باشد. او شخصیتی ضعیف و کم رو دارد و بخاطر وضعیتش نمیخواهد که مجرد بماند ، تا اینکه یک روز اتفاق عجیبی میوفتد، بان ها نی 37 ساله با بان ها نی 17 ساله که از گذشته آمده ملاقات میکند ، بان ها نی جوان کاملا با خود بزرگترش فرق دارد ، او شخصی با روحیه و خوش بین است …

هم اکنون زیر نویس سریال Hello, Me! 2021 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس سریال کره ای Hello, Me! (دانلود زیرنویس سریال کره ای سلام منم!) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

زیرنویس فارسی قسمت 16 (آخر) اضافه شد

+28
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDTV - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : آیرن تیم ، آنجل

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها