حمایت از ترجمه سریال ها و لیست سریال های ترجمه شده

دانلود زیرنویس فارسی سریال Kairos
15
1

دانلود زیرنویس فارسی سریال Kairos

سه شنبه, 27 آبان 1399 امتیاز IMDB : 9.2 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Kairos ، دانلود زیرنویس سریال کره ای کایروس ، این سریال محصول سال 2020 کشور کره جنوبی و شبکه MBC می باشد که در تاریخ 26 اکتبر 2020 منتشر شد. پارک سونگ وو (Park Seung Woo) کارگردان این سریال است. وی سابقه کارگردانی سریال کره ای W Two Worlds را نیز دارد. سریال کره ای Kairos سریالی در ژانر درام، اکشن، عاشقانه، هیجان انگیز و فانتزی است که با عنوان سریال Cairos و همچنین سریال Kyros نیز شناخته می شود. شین سونگ روک (Shin Sung Rok) و لی سه یونگ (Lee Se Young) زوج اصلی این سریال را تشکیل می دهند.

داستان سریال Kairos درباره مرد موفقی بنام کیم سو جین (با بازی شین سونگ روک) است که همراه با همسر زیبای خود کانگ هیون چا (با بازی نام گیو ری) که یک ویالونیست است زندگی میکند.  زندگی عالی و راحت او درحال سپریست اما با ناپدید شدن دختر کوچکش ورق برمیگردد و دنیای آرام او به یکباره شلوغ میشود. سپس طی اتفاقی توانایی یک تماس به گذشته با هان عه ری (با بازی لی سه یونگ) را پیدا میکند. دختری که سخت تلاش میکند تا در کنار ادامه تحصیلاتش با کارهای پاره وقت ، هزینه عمل مادرش را بدست بیاورد اما دنیای او نیز از آنچه که هست سخت تر میشود وقتی مادر بیمارش به یکباره ناپدید میشود. پس تماسی از کیم سو جین از آینده میگیرد و…

15+
هماهنگ با نسخه : - HDTV
ترجمه شده توسط : آيــــرِن تیم ، آریرانگلند ، آسیامووی
لیست قسمت های فصل 1
دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3 دانلود قسمت 4 دانلود قسمت 5 دانلود قسمت 6

بدرخواست شما عزیزان تمامی لینک ها مستقیم شد اما برای ادامه ترجمه زیرنویس ها و منتشر کردن زیرنویس های جدید به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت از ما این کار را انجام دهید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

  1. گلی گفت:

    ممنون از سایت خوبتون

    0

دسته بندی فیلم ها و سریال ها