حمایت از ترجمه سریال ها و لیست سریال های ترجمه شده

دانلود زیرنویس فارسی سریال La Revolution
13
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال La Revolution

یکشنبه, 11 آبان 1399 امتیاز IMDB : 6.6 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال La Revolution 2020 ، دانلود زیرنویس سریال انقلاب ، این سریال محصول سال 2020 کشور فرانسه و به زبان فرانسوی می باشد که به سفارش شبکه نتفلیکس ساخته شده است. سریال La Révolution سریالی در ژانر اکشن، ماجراجویی، درام و هیجان انگیز می باشد. همچنین این سریال توسط «اورلین مولاس» ساخته شده و فصل اول آن شامل 8 اپیزود است.

داستان سریال La Revolution از این قرار است که سال 1787 در میان انحطاط و پایان دوره آنسیان ، «جوزف ایگناس» مخترع گیوتین مسئول تحقیق در مورد قتل های مرموزی است. در همین حال به وجود ویروسی به نام “خون آبی” پی می برد. این ویروس ناشناخته در داخل اشراف گسترش می یابد که اشراف زادگان را به قتل افراد غیر اشرافی وا می‌دارد. اکنون سلسله مراتب کشور بر هم ریخته و شورشی در حال گسترش است که مقدمه انقلاب فرانسه میباشد.

13+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : Armin.HpR & miloDRam ، aFsOoN_mEhR
دانلود فصل 1

بدرخواست شما عزیزان تمامی لینک ها مستقیم شد اما برای ادامه ترجمه زیرنویس ها و منتشر کردن زیرنویس های جدید به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت از ما این کار را انجام دهید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها