نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی سریال Lies of Lies
2237
15
2

دانلود زیرنویس فارسی سریال Lies of Lies

یکشنبه, 27 مهر 1399 امتیاز IMDB : 7.2 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Lies of Lies ، دانلود زیرنویس سریال کره ای دروغ پشت دروغ ، این سریال محصول سال 2020 کشور کره جنوبی و شبکه Channel A می باشد که پخش آن از تاریخ 4 سپتامبر 2020 آغاز شد. همچنین این سریال با عناوین دیگری همچون سریال Lie after Lie نیز شناخته می شود.

سریال کره ای Lies of Lies 2020 سریالی در ژانر درام و عاشقانه است. لی یوری (Lee Yoo Ri) و یون جانگ هون (Yun Jung Hoon) دو بازیگر محبوبی هستند که نقش های اصلی این سریال را ایفا می کنند. سریال کره ای Hide and Seek و سریال کره ای Man to Man به ترتیب از کارهای خوب این دو بازیگر توانمند است.

داستان سریال Lie after Lie در مورد داستان یک عشق واقعیه که از دروغ مادری شروع میشه که تصمیم داره یه مادرخونده بشه. جی اون سو (با بازی لی یوری) عروس یک خانواده سرشناس و پولداره به ناگهان او تبدیل به یک قاتلی میشه که شوهرش رو به قتل رسونده. او که دخترش را در زندان به دنیا آورد ، پس از تولدش فرزندش را از او گرفته و دور کردند. بعد از آزادیش از زندان سعی میکنه که دخترش رو برگردونه. او به کانگ جی مین (با بازی یون جانگ هون) که دخترش رو به فرزندی قبول کرده نزدیک میشه، کسی که شخصیت بسیار سردی داره. جی اون سو وانمود میکنه که عاشقش شده و در تلاشه که باهاش ازدواج کنه تا مادرخونده دخترش بشه.

هم اکنون لینک دانلود زیرنویس فارسی سریال Lies of Lies آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس سریال کره ای Lies of Lies (دانلود زیرنویس سریال کره ای دروغ پشت دروغ) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

15+
هماهنگ با نسخه : - HDTV
ترجمه شده توسط : مون ریور ، پروموویز ، آسیامووی ، Hidden_dreamss ، بهــار و نیــلو
لیست قسمت های فصل 1
دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3 دانلود قسمت 4 دانلود قسمت 5 دانلود قسمت 6 دانلود قسمت 7 دانلود قسمت 8 دانلود قسمت 9 دانلود قسمت 10 دانلود قسمت 11 دانلود قسمت 12 دانلود قسمت 13 دانلود قسمت 14

دیدگاه شما

  1. Maedeh گفت:

    ممنون برای قرار دادن زیرنویس این سریال زیبا

    2+

دسته بندی فیلم ها و سریال ها