دانلود زیرنویس فارسی سریال My Teenage Girl (2021)
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال My Teenage Girl

شنبه 23 بهمن 1400 امتیاز IMDB :

دانلود زیرنویس فارسی سریال My Teenage Girl ، دانلود زیرنویس سریال دختر نوجوان من ، My Teenage Girl که نام After School Excitement نیز شناخته میشود یک برنامه تلویزیونی محصول سال 2021 کشور کره‌ جنوبی است که برای پخش از شبکه شبکه MBC تهیه و تولید شده است.

یوری (عضو گرلز جنریشن)، سو یون (عضو Gidle)، جو هیون(عضو سابق Fin.K.L) از جمله هنرمندانی هستند که در این مجموعه حضور دارند.

در این برنامه 83 کارآموز دختر این فرصت را پیدا میکنند تا برای اولین بار بتوانند دبیو کنند. آنها در چهار گروه بر اساس سن تقسیم می شوند…

هم اکنون زیرنویس سریال My Teenage Girl 2021 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس فصل اول سریال My Teenage Girl (دانلود زیرنویس فصل اول سریال دختر نوجوان من) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

زیرنویس فارسی این سریال بزودی همزمان با پخش آن در وبسایت ای سابتایتل…

هماهنگ با نسخه :

 دعوت کن و جایزه ببر

راهنمای دانلود زیرنویس: پس از کلیک بر روی آیکون دانلود زیرنویس ، به صفحه ای جدید منتقل می شوید که در آنجا باید بر روی دکمه " برای ادامه اینجا کلیک کنید " بزنید تا به صفحه دانلود زیرنویس هدایت شوید. در صفحه دانلود ، پس از 6 ثانیه انتظار ، لینک دانلود نمایش داده می شود. برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. برای حمایت کافیه موقع دانلود زیرنویس ، فقط 6 ثانیه در صفحه انتظار ، منتظر بمانید. همچنین از طریق صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل میتونید زیرنویس های اختصاصی ما رو دانلود کنید. با اینکار به ما انگیزه میدین تا مثل همیشه در سریع ترین زمان ممکن، زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها رو در اختیارتون قرار بدیم.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها