دانلود زیرنویس فارسی سریال Peacemaker 2022
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Peacemaker 2022

چهارشنبه 10 فروردین 1401 امتیاز IMDB : 8.4 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Peacemaker 2022 ، دانلود زیرنویس سریال صلح طلب ، خلاصه داستان این فیلم از این قرار است که …
نشاء ابرقهرمان دی سی به قدری به صلح جهانی اختصاص یافته است که آماده است برای رسیدن به آن از زور اسلحه استفاده کند.

هم اکنون زیر نویس سریال آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس فصل اول سریال Peacemaker 2022 (دانلود زیرنویس فصل اول سریال صلح طلب) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

هماهنگ با نسخه :
ترجمه شده توسط : AbG ســــروش ، کیانوش جهانگیری و تورج پاکاری ، صاحب و بهادر ، Parisa Shiva & Sara & Sina_z ، امـیر، عـرفـان مـرادی ، Amir_Soap
دانلود فصل 1

 دعوت کن و جایزه ببر

راهنمای دانلود زیرنویس: پس از کلیک بر روی آیکون دانلود زیرنویس ، به صفحه ای جدید منتقل می شوید که در آنجا باید بر روی دکمه " برای ادامه اینجا کلیک کنید " بزنید تا به صفحه دانلود زیرنویس هدایت شوید. در صفحه دانلود ، پس از 6 ثانیه انتظار ، لینک دانلود نمایش داده می شود. برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. برای حمایت کافیه موقع دانلود زیرنویس ، فقط 6 ثانیه در صفحه انتظار ، منتظر بمانید. همچنین از طریق صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل میتونید زیرنویس های اختصاصی ما رو دانلود کنید. با اینکار به ما انگیزه میدین تا مثل همیشه در سریع ترین زمان ممکن، زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها رو در اختیارتون قرار بدیم.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها