دانلود زیرنویس فارسی سریال The Girl from Plainville 2022
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Girl from Plainville

چهارشنبه 10 فروردین 1401 امتیاز IMDB : 6.5/10 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال ، دانلود زیرنویس دختری از پلین ویل، خلاصه داستان این فیلم از این قرار است که …
با الهام از داستان واقعی پرونده بی سابقه میشل کارتر “پیامک-خودکشی”. همچنین رابطه کارتر با کنراد و وقایعی که منجر به مرگ او شد و بعداً محکومیت او به قتل غیرعمد را بررسی می کند.

هم اکنون زیر نویس سریال The Girl from Plainville آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس فصل اول سریال The Girl from Plainville (دانلود زیرنویس فصل اول سریال دختری از پلین ویل) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

هماهنگ با نسخه : - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : مریـــــم و حسین اسماعیلی،Ali_Master & mmli_sm،Mobina STG & Yas،Sherlocked & Hiz3n،علی نصرآبادی
دانلود فصل 1 | قسمت‌ های 1 تا 3

زیرنویس فارسی

راهنمای دانلود زیرنویس: پس از کلیک بر روی آیکون دانلود زیرنویس ، به صفحه ای جدید منتقل می شوید که در آنجا باید بر روی دکمه " برای ادامه اینجا کلیک کنید " بزنید تا به صفحه دانلود زیرنویس هدایت شوید. در صفحه دانلود ، پس از 6 ثانیه انتظار ، لینک دانلود نمایش داده می شود. برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. برای حمایت کافیه موقع دانلود زیرنویس ، فقط 6 ثانیه در صفحه انتظار ، منتظر بمانید. همچنین از طریق صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل میتونید زیرنویس های اختصاصی ما رو دانلود کنید. با اینکار به ما انگیزه میدین تا مثل همیشه در سریع ترین زمان ممکن، زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها رو در اختیارتون قرار بدیم.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها