0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 1966 Who’s Afraid of Virginia Woolf?

دوشنبه 6 فروردین 1397 امتیاز IMDB : 8.0 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 1966 Who’s Afraid of Virginia Woolf?

فیلم با معرفی یک زن و شوهر، جرج و مارتا (الیزابت تیلور و ریچارد برتون) در حالی که از یک میهمانی باز می گردند شروع می شود و خیلی سریع درمی یابیم جرج ،شوهری خسته و بهانه گیر از مارتا ی الکلی است.

درآن میهمانی مارتا زن و شوهر جوانی (جورج سگال و سندی دنیس) را دیر هنگام به خانه دعوت می کند تا ورود آنها (بخصوص شوهر جوان و جذاب زن جوان) را به دانشگاه خوش آمد بگوید ،بر خلاف روال معمول که میزبان چهره ای گشاده در برابر میزبان دارد جرح و مارتا رفتار پرتنشی در برابر میهمانان خود به نمایش می گذارند و بر خلاف آنان، زن و شوهر میهمان رفتاری عامه پسند و ظاهراً نقش زن و شوهر خوشبخت را بازی می کنند.

و حال سوال این است آیا رفتار این زن و شوهر جوان، رفتاری متناقض به علت دیدن رفتار میزبانان خود است یا نه جزئی از ساختار معمول زندگی آنهاست؟ این سوالی است که فیلم در سه پرده با جستجوی عمیق این 4 شخصیت و بررسی علایق و رفتارشناسی این دو زوج در صدد پاسخ به آن است…

هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDTV
ترجمه شده توسط : حمید.آ
دانلود رایگان زیرنویس

 دعوت کن و جایزه ببر

راهنمای دانلود زیرنویس: پس از کلیک بر روی آیکون دانلود زیرنویس ، به صفحه ای جدید منتقل می شوید که در آنجا باید بر روی دکمه " برای ادامه اینجا کلیک کنید " بزنید تا به صفحه دانلود زیرنویس هدایت شوید. در صفحه دانلود ، پس از 6 ثانیه انتظار ، لینک دانلود نمایش داده می شود. برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. برای حمایت کافیه موقع دانلود زیرنویس ، فقط 6 ثانیه در صفحه انتظار ، منتظر بمانید. همچنین از طریق صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل میتونید زیرنویس های اختصاصی ما رو دانلود کنید. با اینکار به ما انگیزه میدین تا مثل همیشه در سریع ترین زمان ممکن، زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها رو در اختیارتون قرار بدیم.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها