فروش وبسایت زیرنویس فارسی فیلم و سریال

0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2004 Toolbox Murders

سه‌شنبه 29 خرداد 1397 امتیاز IMDB : 5.3 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 2004 Toolbox Murders

نل به همراه همسرش به آپارتمانی در هالییود اسباب کشی می  کنند ….(نل  )چندباری پلیس را در جریان فریادهایی که از واحدهای مختلف  آپارتمان   می شنود می گذارد اما پلیس ، چیز مشکوکی  پیدا نمی کند تا اینکه( نل )با( جولیا) یکی از ساکنین آپارتمان،  قرار می گذارد که به ورزش بروند اما وقتی جولیا  سر قرار نمی آید .

نل به دنبال او می گردد  اما متوجه می شود که جولیا ناپدید شده پس نل  تصمیم می گیرد به راز  این آپارتمان  مخوف که دیوارهایش  با طلسم های مختلف علامتگذاری شده پی ببرد …………….

هماهنگ با نسخه : - DVDRip
ترجمه شده توسط : ای سابتایتل
دانلود رایگان زیرنویس

راهنمای دانلود زیرنویس: پس از کلیک بر روی آیکون دانلود زیرنویس ، به صفحه ای جدید منتقل می شوید که در آنجا باید بر روی دکمه " برای ادامه اینجا کلیک کنید " بزنید تا به صفحه دانلود زیرنویس هدایت شوید. در صفحه دانلود ، پس از 6 ثانیه انتظار ، لینک دانلود نمایش داده می شود. برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. برای حمایت کافیه موقع دانلود زیرنویس ، فقط 6 ثانیه در صفحه انتظار ، منتظر بمانید. همچنین از طریق صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل میتونید زیرنویس های اختصاصی ما رو دانلود کنید. با اینکار به ما انگیزه میدین تا مثل همیشه در سریع ترین زمان ممکن، زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها رو در اختیارتون قرار بدیم.

عناوین مشابه

دسته بندی فیلم ها و سریال ها