کسب بیت کوین رایگان

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 71: Into the Fire 2010
2
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 71: Into the Fire 2010

سه شنبه, 1 مهر 1399 امتیاز IMDB : 7.3 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 71: Into the Fire 2010 ، دانلود زیرنویس فیلم کره ای 71 نفر در آتش با بازی ، این فیلم جذاب در سال 2010 در اختیار دوست داران سینما قرار گرفت که از بازیگران خوب آن می توان سئونگ ون چا (Seung Won Cha) و سانگ وو کوان (Sang Woo Kwon) به ترتیب در نقش های پارک مو رانگ و کو کاپ جو اشاره داشت. آن ها سابقه ی بازی در فیلم Hitman: Agent Jun 2020 را هم دارند.

ژانر های فیلم 71: Into the Fireاکشن، درام و جنگی است و نمرات بسیار خوبی را هم به آن اختصاص داده اند. جان اچ لی (John H Lee) را باید کارگردان این فیلم دانست. وی از کارگردانان جوان دنیای سینما به حساب می آید و برای آینده ی کاری خود نیز برنامه های فراوانی در سر دارد. اگر این اثر مورد رضایتتان قرار گرفت، توصیه می کنیم فیلم Madame 2017 را به هیچ وجه از دست ندهید.

داستان فیلم کره ای 71: Into the Fire (فیلم 71 نفر در آتش با بازی) در مورد گروهی از دانش آموزان سخت کوش یک مدرسه است که با آغاز جنگی بر علیه کشور کره جنوبی، تصمیم می گیرند تا سرباز شده و از میهن خود دفاع کنند. این نبردها به تدریج بیشتر شده و کار مردم کره برای جنگیدن دشوارتر هم می شود. در ادامه اتفاقات جذاب و هیجان انگزی رخ می دهد که…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم 71: Into the Fire 2010 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم 71: Into the Fire (دانلود زیرنویس فیلم 71 نفر در آتش با بازی) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

+2
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - DVDRip - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : Hossein oNE
دانلود رایگان زیرنویس

کسب بیت کوین رایگان

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها