کسب بیت کوین رایگان

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Finding Mr. Destiny 2010
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Finding Mr. Destiny 2010

پنجشنبه, 3 مهر 1399 امتیاز IMDB : 6.5 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Finding Mr. Destiny 2010 ، دانلود زیرنویس فیلم یافتن آقای کره ای سرنوشت ، تولید این فیلم در سال 2010 شکل گرفت و کارگردانی آن را هم یو جئونگ جانگ (Yoo Heong Jang) به عهده داشته است. وی تا به حال آثار جذابی را برای کشورش ساخته است که نباید از دست داد. در صورت رضایت از این عنوان، فیلم Start-up 2019 را هم تماشا کنید.

Finding Mr. Destiny فیلمی با ژانر های کمدی و عاشقانه است که می تواند عده ی زیادی را به خود جذب کند. از بازیگران مطرح این فیلم باید به سو جونگ لیم (Soo Jung Lim) و یو گنگ (Yoo Gong) به ترتیب در نقش های سئو جی وو و هان جی جون اشاره داشت. گفتنی است که این افراد سابقه ی چندانی در تولید آثار مختلف نداشته اند، اما عملکرد خوبی را در این فیلم از خود به نمایش گذاشته اند.

داستان فیلم کره ای Finding Mr. Destiny (فیلم یافتن آقای سرنوشت) در مورد فردی به نام جی جون است که پس از مدتی تصمیم می گیرد تا مرکزی را برای افراد عاشق بسازد. او سعی دارد تا انسان ها را یاری رساند؛ چرا که خودش هم در این زمینه زخم هایی را دریافت کرده است. دیگران او را در ادامه سرزنش می کنند، اما طولی نمی کشد که جی جون به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرده و…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Finding Mr. Destiny 2010 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم Finding Mr. Destiny (دانلود زیرنویس فیلم یافتن آقای سرنوشت) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

+1
هماهنگ با نسخه : - BluRay - DVDRip
ترجمه شده توسط : آریرانگفا ، آریان
دانلود رایگان زیرنویس

کسب بیت کوین رایگان

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها