فروش وبسایت زیرنویس فارسی فیلم و سریال

0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Home Alone 2: Lost in New York 1992

چهارشنبه 16 اسفند 1396 امتیاز IMDB : 6.7 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Home Alone 2: Lost in New York 1992

کوین و خانواده اش قصد دارند که به میامی مسافرت کنند. این مسافرت به منظور تفریح کردن در ایام تعطیلات است. اما اتفاقاتی در فرودگاه می افتد. کوین از خانواده اش جدا می شود و به طور اتفاقی در هواپیمایی قرار می گیرد که مقصد این هواپیما نیویورک است.

کوین بعد از رسیدن به نیویورک یک تاکسی تهیه می کند و به هتل مجلل Plaza می رود و با استفاده از کارت اعتباری پدرش یک سوییت مجلل و خوب اجاره می کند. در نیویورک کوین با یک صاحب مغازه ی اسباب بازی فروشی و یک خالنم بی خانه ای که در پارک با بسیاری از کبوترها رابطه ی خوبی دارد آشنا می شود.

اتفاقات جالب فیلم زمانی آغاز می شود که کوین دو دزد قسمت اول فیلم را که نامهایشان Harry و Marv هست را اتفاقی ملاقات می کند و متوجه می شود که آنها در شب کریسمس می خواهند مغازه ی اسباب بازی فروشی دوست او را سرقت کنند. حالا کوین دست به کار شده و می خواهد جلوی این دو دزد را بگیرد که این تقابل کلی حوادث جالب و البته خنده دار به همراه دارد. از طرفلی خانواده ی کوین که متوجه گم شدن او شده اند در تکاپو برای یافتن کوین هستند…

هماهنگ با نسخه : - BluRay
ترجمه شده توسط : تک آفلاین ، RBNREZA
دانلود رایگان زیرنویس

راهنمای دانلود زیرنویس: پس از کلیک بر روی آیکون دانلود زیرنویس ، به صفحه ای جدید منتقل می شوید که در آنجا باید بر روی دکمه " برای ادامه اینجا کلیک کنید " بزنید تا به صفحه دانلود زیرنویس هدایت شوید. در صفحه دانلود ، پس از 6 ثانیه انتظار ، لینک دانلود نمایش داده می شود. برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. برای حمایت کافیه موقع دانلود زیرنویس ، فقط 6 ثانیه در صفحه انتظار ، منتظر بمانید. همچنین از طریق صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل میتونید زیرنویس های اختصاصی ما رو دانلود کنید. با اینکار به ما انگیزه میدین تا مثل همیشه در سریع ترین زمان ممکن، زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها رو در اختیارتون قرار بدیم.

عناوین مشابه

دسته بندی فیلم ها و سریال ها