نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Robot Riot 2020
139
2
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Robot Riot 2020

پنجشنبه, 3 مهر 1399 امتیاز IMDB : 3.5 IMDB

ود زیرنویس فارسی فیلم Robot Riot 2020 ، دانلود زیرنویس فیلم ربات ریوت ، این فیلم آمریکایی در سال 2020 در اختیار مردم قرار گرفت که در لیست بازیگران آن نام افرادی نظیر سارا جی بارثولومیو (Sarah J Bartholomew) و کیت بارسل (Cait Barsel) به ترتیب در نقش های پایپر و مدیسون به چشم می خورد. نام این افراد را می توانید در دیگر آثار مهم کشورشان نیز بیابید.

Robot Riot فیلمی با ژانر های اکشن و تخیلی است که علی رغم کسب نمرات نه چندان خوب، می تواند عده ی زیادی را ذوق زده کند. رایان استپلز اسکات (Ryan Staples Scott) کارگردان این فیلم بوده است. گفتنی است که وی تا کنون در تولید عناوین درخشانی از کشورش سهیم بوده است. اگر این اثر را دوست داشتید، توصیه می کنیم فیلم The Outpost 2020 را هم تماشا کنید.

داستان فیلم Robot Riot (فیلم ربات ریوت) در مورد سربازانی است که محققان روی آن ها پژوهش هایی انجام می دهند و امید دارند که به نتیجه برسند. بنابراین این سربازان را بیهوش کرده و آزمایشات خود را به طور کامل پیاده سازی می کنند؛ غافل از این که پس از مدتی متوجه برخی اشتباهات شده و در می یابند که آن ها حافظهی خود را به طور کامل از دست داده اند و…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Robot Riot 2020 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم Robot Riot (دانلود زیرنویس فیلم ربات ریوت) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

2+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDRip - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : Aliaz ، Morteza_Lkz
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها