نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Unfamiliar 2020
104
2
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Unfamiliar 2020

پنجشنبه, 3 مهر 1399 امتیاز IMDB : 3.5 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Unfamiliar 2020 ، دانلود زیرنویس فیلم ناشناخته ، این فیلم انگلیسی در سال 2020 عرضه شد و در لیست بازگران آن نام افرادی نظیر جمیما وست (Jemima West) و کریستوفر دین (Christopher Dane) به ترتیب در نقش های الیزابت و اتان به چشم می خورد. آن ها سابقه ی بازی در دیگر آثار خوب را در کارنامه ی خودشان دارند.

The Unfamiliar فیلمی با ژانر های ترسناک و دلهره آور است که علی رغم کسب نمرات ه چندان خوب، می تواند انتخاب مناسبی برای علاقه مندان به این سبک ها باشد. هنک پریتوریوس (Henk Pretorius) کارگردانی این فیلم را به عهده داشته است. وی تا به حال بیشتر سابقه ی نویسندگی آثار را به عهده داشته است. در صورت رضایت از این عنوان، فیلم Demon Eye 2019 را هم تماشا کنید.

داستان فیلم The Unfamiliar (فیلم ناشناخته) در مورد پزشکی است که پس از سال ها تصمیم دارد تا به سرزمین مادری کوچک خود برگردد. پس از مدت ها گشف در این منطقه، وی آگاه می شود که هیچ چیز مثل سابق نیست و در ابتدا گمان می کند که مردم به بیماری PTSD گرفتار هستند؛ غافل از این که این گونه نبوده و اوضاع از چیزی که فکرش را می کند، وحشتناک تر است…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم The Unfamiliar 2020 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم The Unfamiliar (دانلود زیرنویس فیلم ناشناخته) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

2+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDRip - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : فری هانتر ،az ، Morteza_Lkz
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها