کسب بیت کوین رایگان

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Three Colours: Red 1994
0
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Three Colours: Red 1994

پنجشنبه, 17 اسفند 1396 امتیاز IMDB : 8.1 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Three Colours: Red 1994

فیلم پایانی سه گانه سه رنگ کیشلوفسکی، عناصر خاصی از دو فیلم قبلی را به هم پیوند می‌دهد. قرمز درباره برادری است و به همین علت پیچیده‌ترین و عمیقترین فیلم مجموعه است. در پایان فیلم ایده برادری به گونه‌ای زیبا به تصویر کشیده شده است، به صورت زندگی هایی که به موازات هم پیش می‌روند و سر گذشتهایی که درهم تنیده می‌شوند.

فیلم قرمز درباره زندگی زنی است به نام “والنتین” یک مدل سوئیسی که نقش او را “ایرن ژاکوب “(بازیگر فیلم دیگر کیشلوفسکی به نام زندگی دوگانه ورونیک) بازی می کند. او هنگام رانندگی سگ قاضی پیری (ژان لویی ترنتینیان) را زیر می گیرد. آنها باز هم یکدیگر را می بینند و والنتین متوجه می‌شود که قاضی پیر با استفاده از ابزارآلات الکترونیک آماتوری خود به طور غیر قانونی به مکالمات تلفنی همسایه‌ها گوش می‌دهد.

قاضی از والنتین می خواهد، اگر وجدانش حکم می‌کند، او را محکوم نماید. اما والنتین متوجه می‌شود که قادر به این کار نیست. به موازات این ماجرا با “آگوست” (ژان پی یر لوری) آشنا می شویم. وکیل جوانی که درس می خواند تا در آینده قاضی شود. او خبر ندارد که نامزدش ( فردریک فدر ) که در اداره پیش بینی هوا کار می کند، به او وفادار نیست. آگوست و والنتین در یک محل زندگی می کنند، از فروشگاه واحدی صفحه موسیقی می خرند و قصد دارند برای گردش به یک جا بروند، اما هرگز به یکدیگر برنخورده اند.

به تدریج، تحت فشار قاضی، عناصر منفرد فیلم به یکدیگر نزدیک می‌شوند. به نظر کیشلوفسکی فیلم درباره سرنوشت و نشانه‌هایی که باز شناخته نمی‌شوند، بحث می کنند. برای این کار، تاکید فیلم بر شناخت خویشتن است و کندوکاو در پیچیدگی موقعیتهای ظاهراً معمولی. زندگی شخصیتهای او بارها در هم تداخل می کنند و یکدیگر را قطع می نمایند.

قاضی پیر ظاهراً نا خوشایند، بدبین و خودخواه است. این تصور تنها معلول استراق سمع او نیست، بلکه تعدادی از حوادث تکرار شونده فیلم هم به همین موضوع گواهی می‌دهند. مارتین کارمیتز، تهیه کننده فیلم می‌گوید :” قرمز از دو فیلم دیگر مجموعه زیباتر و مهمتر است. من شک ندارم گل سرسبد این مجموعه است.” امانوئل فینکل که در آبی، قرمز و قسمتهایی از سفید دستیار کیشلوفسکی بوده است، می‌گوید: ” او ظاهراً درباره اشیای مشخصی مثل یک زیر سیگاری، یک بسته سیگار یا یک میز حرف می‌زند، اما در واقع با موضوعاتی چون عواطف، فلسفه و روانکاوی کلنجار می‌رود. او همه چیز را در مقیاس انسانی حفظ می کند.”

0
هماهنگ با نسخه : - BluRay - DVDRip
ترجمه شده توسط : شاپور ، سینا ، casrasaint
دانلود رایگان زیرنویس

کسب بیت کوین رایگان

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها