فروش وبسایت زیرنویس فارسی فیلم و سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Wrong Turn 2021
6
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Wrong Turn 2021

دوشنبه, 27 بهمن 1399 امتیاز IMDB : 5.5 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Wrong Turn 2021 ، دانلود زیرنویس فیلم پیچ اشتباه ، این فیلم سینمایی محصول مشترک کشورهای آمریکا ، انگلستان و آلمان در سال 2021 می باشد. مایک پ. نِلسون (Mike P. Nelson) کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. فیلم Wrong Turn 2021 فیلمی در ژانر ترسناک و دلهره آور است که مدت زمان آن 109 دقیقه است. داستان فیلم از این قرار است که تعدادی دوست که در رشته‌ کوه آپالاچیا کوه نوردی می‌کنند با انسان های آدم خوار مواجه می‌شوند که صد‌ها سال است در این کوهستان ها زندگی کرده اند.

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Wrong Turn 2021 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم Wrong Turn (دانلود زیرنویس فیلم پیچ اشتباه) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

+6
هماهنگ با نسخه : - BluRay
ترجمه شده توسط : هادی نریمانی Hadi_Narimani81 ، آرمان اسدی ، شایان
دانلود رایگان زیرنویس

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Son 2021

Son

2021 IMDB : 5.6

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها