0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Zootopia 2016

سه‌شنبه 19 شهریور 1398 امتیاز IMDB : 8.0 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Zootopia 2016

هوپس خرگوش بازیگوشی است که  از قوانین و قواعد سنتی خرگوشی خسته شده است  و به دنبال یک تغییر جدید و شغل جدیدی مانند پلیس شدن است .  اما در اولین مرحله به عنوان پلیس وظیفه کاهش ترافیک برگزیده میشود و در حالی که بر سر پست خود است با اتفاق عجیبی روبرو میشود که او را درگیر پرونده  جدیدش میکند .

هماهنگ با نسخه : - BluRay - HDRip - WEBRip - HDCAM
ترجمه شده توسط : ehsankipper , ramtin , arashobeid , Amir_t6262 , DLBR , Naser_69 , Rain Angel , Eri_SiGMA , saber rashidi
دانلود رایگان زیرنویس

 دعوت کن و جایزه ببر

راهنمای دانلود زیرنویس: پس از کلیک بر روی آیکون دانلود زیرنویس ، به صفحه ای جدید منتقل می شوید که در آنجا باید بر روی دکمه " برای ادامه اینجا کلیک کنید " بزنید تا به صفحه دانلود زیرنویس هدایت شوید. در صفحه دانلود ، پس از 6 ثانیه انتظار ، لینک دانلود نمایش داده می شود. برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. برای حمایت کافیه موقع دانلود زیرنویس ، فقط 6 ثانیه در صفحه انتظار ، منتظر بمانید. همچنین از طریق صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل میتونید زیرنویس های اختصاصی ما رو دانلود کنید. با اینکار به ما انگیزه میدین تا مثل همیشه در سریع ترین زمان ممکن، زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها رو در اختیارتون قرار بدیم.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها