نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 0.0MHz 2019
227
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 0.0MHz 2019

دوشنبه, 20 مرداد 1399 امتیاز IMDB : 4.8 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم 0.0MHz 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم کره ای صفر مگاهرتز ، توسعه ی این فیلم جالب در سال 2019 به پایان رسید و در همان سال هم منتشر شد. کارگردانی فیلم را شخصی به نام یو سون دونگ (Sun Dong Yoo) به عهده داشته است. اگر این اثر را دوست داشتید، پیشنهاد می کنیم فیلم Satan’s Slaves 2017 را به هیچ عنوان از دست ندهید.

فیلم 0.0MHz فیلمی با ژانر ترسناک است که می تواند دوست داران این سبک را تا حد زیادی راضی کند. در لیست بازیگران این فیلم نام افرادی نظیر چوی یون یونگ (Yoon Young Choi) و هوان شین جو (Shin Joo Hwan) به ترتیب در نقش های یون جونگ و هان سئوک به چشم می خورد که خوش درخشیده اند. گفتنی است که نام این افراد را می توانید در دیگر آثار مشهور کره ای نیز مشاهده کنید.

داستان فیلم کره ای 0.0MHz (فیلم صفر مگاهرتز) در مورد تیمی قدرتمند و نترس است که تصمیم می گیرند تا به فعالیت هایی از جمله نحوه ی مشاهده ی ارواج و چگونگی برقراری ارتباط با آنان بپردازند. به همین دلیل است که در یکی از روز ها، آنها وارد خانه ای متروکه شده و تصمیم می گیرند تا پژوهشهای خود را به صورت عمیق تری پیگیری کنند؛ غافل از این که…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم 0.0MHz 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم کره ای 0.0MHz (دانلود زیرنویس فیلم کره ای صفر مگاهرتز) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
هماهنگ با نسخه : - Unknown
ترجمه شده توسط : پروموویز
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها