نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

لوازم آرایشی تیارا

دانلود زیرنویس فارسی سریال 1864
263
11
2

دانلود زیرنویس فارسی سریال 1864

دوشنبه, 9 تیر 1399 امتیاز IMDB : 6.6 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال 1864 ، دانلود زیرنویس سریال هزار و هشتصد و شصت و چهار ، این مینی سریال محصول مشترک کشورهای دانمارک ، نروژ ، سوئد و آلمان در سال 2014 است که مکالمات این سریال به زبان های دانمارکی، آلمانی و انگلیسی می باشد. همچنین این سریال در قالب 8 اپیزود و از تاریخ 16 می 2015 از شبکه DR1 به روی آنتن رفت. هولی بورنیدال (Ole Bornedal) وظیفه ی نویسندگی و کارگردانی این سریال را بر عهده دارد.

مینی سریال 1864 در سبک های درام، فانتزی، تاریخی و جنگ ساخته شده است. اما بازیگران نام آشنایی در این سریال ایفای نقش می کنند که بازیگر نقش اول سریال ، یاکوب اوفتبرو (Jakob Oftebro) می باشد. فیلم The Snowman 2017 از دیگر کارهای خوب وی بشمار می رود. بازیگر نقش دوم سریال فرد شناخته شده تری است. وی کسی نیست جز ، پایلو اسبایک (Pilou Asbæk) که بازی زیبایش در سریال Game of Thrones در نقش یورون گریجوی را از یاد نخواهید برد.

داستان سریال 1864 از این قرار است که هنگامی که آلمان و اتریش علیه دانمارک اعلان جنگ می کنند، دو برادر به خدمت در خونین ترین جنگ در تاریخ دانمارک احضار می شوند. سریال حول دو برادر Peter و Laust در طول سال های جنگ شلسویگ دوم می چرخد، در حالی که دو برادر همزمان عاشق یک زن می باشند و…

هم اکنون زیر نویس سریال 1864 2014 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس مینی سریال 1864 (دانلود زیرنویس مینی سریال هزار و هشتصد و شصت و چهار) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

11+
هماهنگ با نسخه : - BluRay
ترجمه شده توسط : مسعود مؤمن زاده
دانلود فصل 1

دیدگاه شما

  1. h3fun گفت:

    این قسمت 8 فقط گزاشتین
    لطفا درست کنید

    0

دسته بندی فیلم ها و سریال ها