نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

فروشگاه

دانلود زیرنویس فارسی فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood 2019
701
3
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood 2019

دوشنبه, 21 بهمن 1398 امتیاز IMDB : 7.3 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم روزی زیبا در محله ، این فیلم جذاب محصول سال 2019 کشور آمریکا است که نمرات بسیار خوبی را هم از منتقدان دریافت کرده است. ماریل هلر (Marielle Heller) نام کارگردان این فیلم است و تام جانود (Tom Junod) او را در امر نویسندگی همراهی کرده است. این کارگردان تا به حال تولید کار های معروفی مانند فیلم Can You Ever Forgive Me 2018 و فیلم Popstar: Never Stop Never Stopping 2016 را به عهده داشته است.

فیلم روزی زیبا در محله ژانر‌های زندگی نامه و درام را در خود دارد و انتخاب مناسبی برای دوست‌داران این سبک‌ها خواهد بود. در این فیلم از بازیگران مطرحی هم استفاده شده است که از آن ها می‌توان به تام هنکس (Tom Hanks)، متیو ریس (Matthew Rhys) و کریس کوپر (Chris Cooper) در نقش های فرد راجرز، لوید وگل و جزی وگل اشاره کرد. هر یک از بازیگران مذکور تا کنون در آثاری نظیر فیلم Cast Away 2000 و فیلم The Post 2017 و فیلم Adaptation 2002 به ایفای نقش پرداخته‌اند.

داستان فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood (فیلم روزی زیبا در محله) در خصوص زندگی واقعی دو دوست به نام‌های فرد راجرز و تام جنود است. ظاهرا سازندگان تصمیم داشته اند تا جزئیات دقیق زندگی این دو شخص را به مردم نشان داده و آن ها را با یک فیلم جذاب و دیدنی به سبک زندگی نامه مواجه کنند.

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood (دانلود زیرنویس فیلم روزی زیبا در محله) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

3+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDTV - DVDRip - HDRip - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : سینا اِن وی ، آرین ، ارسلان هلاکویی و هومن صمدی
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها