نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

فروشگاه

دانلود زیرنویس فارسی فیلم A Faithful Man 2018
687
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم A Faithful Man 2018

دوشنبه, 7 بهمن 1398 امتیاز IMDB : 6.2 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم A Faithful Man 2018 ، دانلود زیرنویس فیلم یک مرد وفادار ، این فیلم جالب در سال 2018 و در کشور فرانسه ساخته شد و در آن از بازیگران بسیار خوبی هم استفاده شده است. در لیست بازیگران این فیلم نام افرادی مانند لوییز گرل (Louis Garrel)، لاتیتیا کاستا (Laetitia Casta) و لیلی رز دپ (Lily Rose Depp) به چشم می خورد که هر یک به ترتیب نقش های ابل، ماریان و او را به عهده داشته اند. این بازیگران سابقه ی حضور در آثار دیگر مانند فیلم Arbitrage 2012 و فیلم Yoga Hosers 2016 را داشته و جوایز خوبی را از آن خود کرده اند.

فیلم یک مرد وفادار ژانر های کمدی، درام و عاشقانه را در خود جای داده است و برای دوست‌ داران این سبک‌ ها انتخاب مناسبی خواهد بود. شخصیت اول این فیلم که در بالا به معرفی آن پرداختیم، کارگردان این فیلم نیز می باشد و نویسندگی بخش‌ های مهمی از فیلم را هم به عهده داشته است. با این همه، نویسنده‌ ی اصلی فیلم را می توان جان کلاد کریر (Jean Claude Carriere) دانست. نام دیگر این فیلم L’homme fidèle می باشد.

داستان فیلم A Faithful Man (فیلم یک مررد وفادار) در مورد رابطه ی عاشقانه‌ ی یک زوج است. این زوج که ظاهرا در ابتدا روابط صمیمی و خوبی را با هم دارند، باید در ادامه با مشکلات فراوانی مواجه شوند. در این فیلم به دقت به جزئیات این دو شخص پرداخته شده است تا رضایت مخاطبان جلب شود.

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم A Faithful Man 2018 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم A Faithful Man (دانلود زیرنویس فیلم یک مرد وفادار) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
هماهنگ با نسخه : - HDRip - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : مـاردیــن و فـهــيــمه داوری
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها