دانلود زیرنویس فارسی فیلم Alita: Battle Angel 2019
1133
8+
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Alita: Battle Angel 2019

شنبه, ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ امتیاز IMDB : 7.4 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Alita: Battle Angel 2019 ، فیلم آلیتا: فرشته جنگ Alita Battle Angel فیلمی اکشن و ماجراجویی محصول سال 2019 به کارگردانی رابرت رودریگز Robert Rodriguez و تهیه کنندگی جیمز کامرون James Cameron است. این فیلم در واقع اقتباسی از یک مانگای ژاپنی به همین نام “الیتا فرشته جنگ” است. در خلاصه داستان فیلم Alita: Battle Angel آمده است ، آلیتا موجودی خلق شده از دوران ناامیدی است. او بدست دکتر مرموزی به نام ایدو که در حین جستجویش برای قطعات مکانیکی بود پیدا می شود و ایدو او را به یک قاتل خطرناک و بی رحم تبدیل می کند.

آلیتا از گذشته خود خبر ندارد و نمی داند که چه کسی بوده و از کجا آمده است و تنها کسی که از این موضوع با خبر است دکتر ایدو می باشد. تنها سر نخ او از گذشته اش، مهارت های رزمی خارق العاده اش است. آلیتا تنها موجودی است که می تواند چرخه ی مرگ و نابودی شهر تیفارس را بشکند. آلیتا برای رسیدن به هدف خود و کشف هویت واقعی اش ، مجبور به مبارزه و قتل می شود. و در نهایت پی می برد که او فرشته از بهشت و در حقیقت فرشته مرگ است ….

لینک دانلود زیرنویس فارسی فیلم Alita: Battle Angel 2019 هم اکنون برای شما در دسترس است و میتوانید براحتی با یک کلیک آن را دانلود کنید و از تماشای این فیلم اکشن و هیجانی لذت ببرید.

8+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDRip - WEBRip - HDCAM - HDTS
ترجمه شده توسط : سبحان هاشمی ، فهیمه داوری ، میلاد طاهرخانی ، Caped Crusader & Negar FD ، معین Highbury & MoieN ، امير طهماسبي ، Drama آرين ، Sorrow سميرا ، رضا داسچی ، مـیـثـم طـطـری ، Earth_Star
دانلود رایگان زیرنویس

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها