فروش وبسایت زیرنویس فارسی فیلم و سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Andrey Tarkovsky. A Cinema Prayer 2019
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Andrey Tarkovsky. A Cinema Prayer 2019

جمعه 12 اردیبهشت 1399 امتیاز IMDB : 7.6 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Andrey Tarkovsky A Cinema Prayer 2019 ، دانلود زیرنویس مستند آندری تارکوفسکی بازیگر سینما ، این فیلم محصول مشترک کشور های ایتالیا، روسیه و سوئد در سال 2019 است که آندری تارکوفسکی (Andrey Tarkovskiy) به صورت همزمان وظیفه ی کارگردانی و نویسندگی آن را به عهده داشته است. وی تا به حال در این امر فعالیت نداشته است اما این دلیل نمی‌شود که اثر جدید او مورد تحسین منتقدان زیادی قرار نگیرد.

فیلم آندری تارکوفسکی. بازیگر سینما ژانر مستند را در خود دارد و نمرات بسیار خوبی را هم از سوی سایت‌های مختلف دریافت کرده است. بدیهی است که به دلیل مستند بودن این فیلم، بازیگری در آن حضور نداشته باشد و افراد حاضر در آن نیز سابقه ای نداشته باشند. اما به هر حال عملکرد سایر اعضای سازنده ی فیلم را می توان عالی تلقی کرد. هر یک از آن ها در مراسم های مختلف موفق به کسب جوایز ارزنده ای شده اند.

داستان مستند Andrey Tarkovsky A Cinema Prayer (میتند آندری تارکوفسکی بازیگر سینما) همان طور که از نام آن پیدا است، زندگی هنرمندی بی بدیل و آشنا به نام آندری تارکوفسکی را روایت می‌کند. او این بار این فرصت را به دست آورده است تا در فیلم حضور یافته و توضیحاتی از زندگی اش را بازگو کند. او در مورد خاطراتی از کودکی و نوجوانی و همچنین سرنوشت هنرمندان و معنای وجود انسان ها صحبت هایی شنیدنی دارد که پیشنهاد می کنیم آن ها را از دست ندهید.

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Andrey Tarkovsky A Cinema Prayer 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم Andrey Tarkovsky. A Cinema Prayer (دانلود زیرنویس فیلم آندری تارکوفسکی. بازیگر سینما) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

هماهنگ با نسخه : WEB-DL
ترجمه شده توسط : آبتین ازقندی ، مهرزاد ازقندی
دانلود رایگان زیرنویس

راهنمای دانلود زیرنویس: پس از کلیک بر روی آیکون دانلود زیرنویس ، به صفحه ای جدید منتقل می شوید که در آنجا باید بر روی دکمه " برای ادامه اینجا کلیک کنید " بزنید تا به صفحه دانلود زیرنویس هدایت شوید. در صفحه دانلود ، پس از 6 ثانیه انتظار ، لینک دانلود نمایش داده می شود. برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. برای حمایت کافیه موقع دانلود زیرنویس ، فقط 6 ثانیه در صفحه انتظار ، منتظر بمانید. همچنین از طریق صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل میتونید زیرنویس های اختصاصی ما رو دانلود کنید. با اینکار به ما انگیزه میدین تا مثل همیشه در سریع ترین زمان ممکن، زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها رو در اختیارتون قرار بدیم.

عناوین مشابه

دسته بندی فیلم ها و سریال ها