کسب بیت کوین رایگان

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Assassinaut 2019
2
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Assassinaut 2019

یکشنبه, 26 مرداد 1399 امتیاز IMDB : 4.2 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Assassinaut 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم آدمکش ، این فیلم در سال 2019 و در کشور آمریکا تولید شد که درو بالدوک (Drew Bolduc) به صورت همزمان کارگردانی و نویسندگی آن را به عهده داشته است. این کارگردان از افراد مشهور مشور خود به حساب آمده و تا به حال دست به انتشار آثار زیادی زده است. با این حال، این افتخارات برای وی کافی نبوده و او در ادامه سعی دارد تا فیلم های بیشتری را در اختیار دوست داران سینما قرار دهد.

فیلم آدمکش ژانر تخیلی را در خود دارد و با همین سبک‌ها توانست عده ی زیادی را به خود جذب کند. بسیاری از مخاطبان نیز عقیده داشتند که این فیلم ارزش تکرار دوباره را دارد. از بازیگران این فیلم می‌توان شنون هاچینسون (Shanon Hutchinson) و جاسمینا پرنت (Jasmina Parent) را نام برد که هریک به ترتیب نقش های سارا و چارلیی را بازی کرده اند. این افراد که در این فیلم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند، در سایر آثار مهم از کشورشان نیز خوش درخشیده‌اند.

داستان فیلم Assassinaut (فیلم آدمکش) در مورد گروهی متشکل از چهار فضانورد نوجوان و شجاع است که راهی سیاره ای دوردست می شوند. آن ها قصد دارند تا یکی از روسای جمهور زمین را از مرگ نجات دهند؛ چرا که این فرد توسط آدم فضایی ها به اسارت در آمده است. این چهار نفر سر راه خود موجودات بیگانه ی بسیاری را می بینند و باید برای زنده ماندن از دید آن ها مخفی بمانند؛ غافل از این که…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Assassinaut 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم Assassinaut (دانلود زیرنویس فیلم آدمکش) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

+2
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDRip - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : میثم موسویان ، مهدی علیزاده و هادی علیزاده و پریسا یادکوری
دانلود رایگان زیرنویس

کسب بیت کوین رایگان

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها