حمایت از تیم ترجمه
4

حمایت از تیم ترجمه

چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 امتیاز IMDB : 6.0

حمایت از تیم ترجمه فقط با کلیک روی تبلیغات سایت، اگه از زیرنویس های فارسی که توسط تیم ای سابتایتل ترجمه شدن استفاده میکنی و فیلم های خودت رو با اونا میبینی لطفا این مطلب رو تا اخر بخون.

ای سابتایتل به عنوان حرفه ای ترین و کامل ترین منبع زیرنویس فارسی فیلم و سریال همواره تلاش کرده که بهترین زیرنویس ها رو برای شما کاربرای عزیز ارائه بده. برای همین منظور قدم هایی برای خودمون مشخص کردیم که این هدف رو به انجام برسونیم.

قدم اول ارائه زیرنویس فارسی برای فیلم ها و سریال های محبوب و پرطرفدار بود چرا که کاربرانی که این فیلم و سریال ها را میدیدند بیشتر بودند و با تلاش های فراوان و کمک شما عزیزان محقق شد.

قدم دوم تکمیل آرشیو فیلم ها و سریال های گذشته بود تا فیلم های قدیمی که میخوای تماشا کنی رو بتونی با زیرنویس فارسی ببینی که با کمک نویسنده ها و باز هم حمایت شما عزیزان این کار نیز انجام شد.

اکنون نوبت قدم سوم است یعنی ارائه زیرنویس برای سریال ها و فیلم هایی که تاکنون ترجمه نشده اند. برای این منظور ما تیم ترجمه خود رو بزرگ تر میکنیم تا بتونیم این امر رو نیز محقق کنیم. برای ترجمه و عرضه زیرنویس سریال ها و فیلم هایی که زیرنویس ندارن ما به منابع زیادی نیاز داریم تا بتونیم از زحمات مترجم های عزیز قدردانی کنیم که بتونن بخوبی و حتی بهتر از قبل به کار خودشون ادامه بدن. با داشتن این منابع حتی قادر خواهیم بود تیم ترجمه رو گسترش بدیم و در نتیجه زیرنویس فارسی سریال و زیرنویس فارسی فیلم های زیادی رو پوشش بدیم و سریعا بعد از انتشارشون، براشون زیرنویس فارسی ارائه بدیم. و باز هم در این قدم به کمک و حضور شما عزیزان نیاز داریم. اما چطوری؟

برای حمایت از تیم ترجمه تنها کافیه هر موقع که از وبسایت دیدن میکنی روی یک یا دو تا از تبلیغات که زیر هر پست است کلیک کنی و از صفحش دیدن کنی و صفحش رو ببندی. این کارت جمعا 10 ثانیه از وقتت رو میگیره ولی در عوض باعث میشه زحمات چندین ساعته مترجم ها و ویراستار ها و نویسندگان وبسایت جبران بشه. در این صورته که میتونیم بدون فکر و دغدغه منابع، تمرکز خودمون رو روی ترجمه زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها بزاریم و سریعا براشون زیرنویس ترجمه کنیم و ارائه بدیم تا بتونی همه فیلم ها و سریال ها رو با زیرنویس فارسی تماشا کنی. پس :

یک کلیک = زیرنویس های بیشتر برای فیلم و سریال

در آخر از تو و همه کاربرای عزیزمون از صمیم قلب ممنونیم چرا که بدون کمک و حمایت شما تا اینجا نمیرسیدیم و بدون یاری شما نمیتونیم به هدف “هر فیلم، هر سریال، یک زیرنویس فارسی” دست پیدا کنیم و مطمئن هستیم که مثل گذشته حمایت شما عزیزان رو خواهیم داشت. پس با کمک هم پیش بسوی تحقق این هدف.

 

با تشکر

تیم ای سابتایتل

هماهنگ با نسخه : - Unknown
ترجمه شده توسط : ای سابتایتل

راهنمای دانلود زیرنویس: پس از کلیک بر روی آیکون دانلود زیرنویس ، به صفحه ای جدید منتقل می شوید که در آنجا باید بر روی دکمه " برای ادامه اینجا کلیک کنید " بزنید تا به صفحه دانلود زیرنویس هدایت شوید. در صفحه دانلود ، پس از 6 ثانیه انتظار ، لینک دانلود نمایش داده می شود. برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. برای حمایت کافیه موقع دانلود زیرنویس ، فقط 6 ثانیه در صفحه انتظار ، منتظر بمانید. همچنین از طریق صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل میتونید زیرنویس های اختصاصی ما رو دانلود کنید. با اینکار به ما انگیزه میدین تا مثل همیشه در سریع ترین زمان ممکن، زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها رو در اختیارتون قرار بدیم.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

  1. علی گفت:

    اگر امکان داره سریال our girl رو زیرنویس کنید

  2. دستیل گفت:

    میشه لطفا سریال hudson & rex رو ترجمه کنید. ممنون از زحماتتون

  3. کیمیا گفت:

    لطفا سینمایی funhouse۲۰۱۹ را ترجمه کنید

دسته بندی فیلم ها و سریال ها