نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

فروشگاه

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Atlantics 2019
563
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Atlantics 2019

یکشنبه, 6 بهمن 1398 امتیاز IMDB : 6.8 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Atlantics 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم آتلانتیک ، این فیلم در سال 2019 و در کشور فرانسه تولید شد و بازیگران بسیار خوبی هم در آن به ایفای نقش پرداخته اند. در لیست بازیگران این فیلم نام افرادی مانند مامه بینتا سین (Mame Bineta Sane)، آمادو امبو (Amadou Mbow) و ترائوره (Traore) به چشم می خورد که هر یک به ترتیب نقش های آدا، ایزا و سلیمان را ایفا کرده اند. گفتنی است که این بازیگران سابقه ی آن چنانی برای بازی در آثار مختلف ندارند، اما به این معنا نیست که بازی درخشان آن ها در این فیلم زیر سوال برود.

فیام Atlantique ژانر درام را در خود جای داده است و برای دوست‌داران این سبک قطعا انتخاب مناسبی خواهد بود. ضمن این که این فیلم نمرات بسیار خوبی را هم از سوی منتقدان دریافت کرده است که نشان از جذابیت آن دارد. متی دیوپ (Mati Diop) کارگردان و نویسنده‌ی این اثر بوده است که تا کنون تولید آثار مهمی را به عهده داشته و در آینده نیز فیلم‌های بیشتری را منتشر خواهد کرد. اولیویر دیمانگل (Olivier Demangel) نویسندگی بخش هایی از فیلم را عهده دار بوده است.

داستان فیلم Atlantics (فیلم آتلانتیک) در مورد گروهی از کارگران شهر داکار است که بدون مبلغ دریافتی برای کاری که می کنند، تصمیم می گیرند تا کشور را به وسیله ی اقیانوس ترک کنند. در میان این افراد شخصی به نام سلیمان حضور دارد که به دیگران نوید آینده ای بهتر را می دهد. سپس این افراد سفر عجیب خود را آغاز می‌کنند.

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Atlantics 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم Atlantics (دانلود زیرنویس فیلم آتلانتیک) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
هماهنگ با نسخه : - Unknown
ترجمه شده توسط : مشهد مووی
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها