نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی سریال Auga Seca
266
7
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Auga Seca

شنبه, 18 مرداد 1399 امتیاز IMDB : 6.9 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Auga Seca ، دانلود زیرنویس سریال آب خشک ، این مینی سریال محصول مشترک کشورهای اسپانیا و پرتغال در سال 2020 است که به زبان های اسپانیایی و پرتقالی می باشد. همچنین این مینی سریال شامل 6 اپیزود است و در تاریخ 17 ژانویه 2020 از شبکه نتفلیکس به روی آنتن رفت.

سریال Auga Seca سریالی در سبک درام است که ویکتوریا گوئرا (Victoria Guerra) ، مونتی کاستینراس (Monti Castiñeiras) و سرخیو پازوس (Sergio Pazos) بازیگران اصلی این سریال را تشکیل می دهند. فیلم Julieta 2016 از دیگر کارهای خوب این بازیگران است. تونو لوپز (Toño López) کارگردانی این سریال را بر عهده دارد.

داستان سریال Auga Seca با مرگ پائولو دورِته شروع می شود. مرگی که به ظاهر خودکشی می رسد اما نه پلیس و نه خواهرش ترسا را قانع نمی کند. ترسا تصمیم می گیرد که زندگی‌ اش در لیسبون را رها کرده و پی ببرد که چه اتفاقی برای برادرش افتاده‌ است…

هم اکنون زیر نویس سریال Auga Seca 2020 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس مینی سریال Auga Seca (دانلود زیرنویس مینی سریال آب خشک) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

7+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : Shahrzad Ndp
لیست قسمت های فصل 1
دانلود قسمت 1 دانلود قسمت 2 دانلود قسمت 3 دانلود قسمت 4

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها